Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Duży Buldożer Caterpillar Bruder 02452
  • Duży Buldożer Caterpillar Bruder 02452
  • Duży Buldożer Caterpillar Bruder 02452
  • Duży Buldożer Caterpillar Bruder 02452
Duży Buldożer Caterpillar Bruder 02452 Duży Buldożer Caterpillar Bruder 02452 Duży Buldożer Caterpillar Bruder 02452
Duży Buldożer Caterpillar Bruder 02452

Duży Buldożer Caterpillar Bruder 02452

Kod producenta: BR02452
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.05.2022)
246,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Duży Buldożer Caterpillar Bruder 02452

Duży Buldożer Caterpillar Bruder 02452

 

Duży buldożer Caterpillar 02452 urzeka rozmiarem i wykonaniem, które niczym nie odbiega od prawdziwej maszyny budowlanej firmy CAT. Zabawki oferowane przez markę Bruder są wykonane z mocnego tworzywa sztucznego o intensywnym kolorze. Model został wykonany w skali 1:16 zgodnie z maszyną, którą można spotkać podczas budowy. Maszyny te są używane głównie na dużych budowach i w regionach górniczych w celu wyrównania dużych powierzchni. Jednak z modelu pojazdu - zabawki można bez problemu korzystać zarówno w pokoju dziecka, jak i na zewnątrz, chociażby w ogrodzie czy piaskownicy. Buldożer przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 lat.

Wielki spychacz umieszczony z przodu pojazdu ma regulowaną wysokość pracy. Dziecko może ustawić odpowiednią wysokość części maszyny w zależności od wielkości nasypu. Możliwa jest także zmiana nachylenia noża poziomującego pod jakim ma przesunąć nasyp. Funkcjonalności te ułatwią pracę oraz sprawią więcej frajdy z zabawy, a dziecko może dostosować parametry do swojej potrzeby.

Dodatkowo z tyłu maszyny znajduje się pług, który posiada dwa położenia: robocze i transportowe. Gdy jedynie przejeżdżasz maszyną lub używasz spychacza, możesz podnieść pług by nie przeszkadzał podczas pracy. Jeśli jednak chcesz wykorzystać maszynę i spulchnić ziemię wystarczy opuścić zęby.

Pojazd porusza się na dwóch gąsienicach wykonanych z ogniw, które naprawdę się obracają wprowadzając pojazd w ruch. Gąsienice buldożera składają się z 62 ogniw i nie wykazują słabości nawet w trudnych, wymagających warunkach, w których jest poddawany codziennie (piaskownica). Gąsienice nie są gumowe, a odwzorowane jak w prawdziwym odpowiedniku tego buldożera. Zabawka nadaje się zarówno do zabawy w domku, jak i w ogrodzie. Gąsienice dobrze jeżdżą na piasku i zostawiają przy tym ładny wzorek.

Przeszklona kabina
zamontowana w maszynie sprawia, że wewnątrz kabiny panuje większy porządek, a operator nie musi martwić się o złą pogodę czy pył i kurz, które unoszą się w czasie pracy. Aby operator mógł wejść do środka kabiny producent zamontował otwierane drzwi po obu stronach kabiny.

Większą frajdę w czasie zabawy zapewnią figurki z serii bWorld, szczególnie pracownicy budowlani, którzy sprawdzą się jako operatorzy maszyny. Z ich akcesoriami na placu budowy i całą gamą pojazdów budowlanych żadne nowe zadanie nie będzie trudne. Figurki mają ruchome kończyny oraz można je posadzić w kabinie by trzymały kierownicę. Figurka nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie. Każdemu rodzicowi zależy na bezpieczeństwu pociechy oraz przyjemnej zabawie połączonej z kreatywnością. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków. Dodatkowo wymyślając historyjki i odgrywając scenki dziecko pobudza wyobraźnię. Stwórz z dzieckiem mini plac budowy i odkrywaj nowe pasje urwisa.

W skrócie:
  • ruchome gąsienice wykonane z ogniw - jak w prawdziwym odpowiedniku tego buldożera;
  • regulowana wysokość pracy przedniego spychacza z możliwością blokady w danej pozycji;
  • możliwość zmiany kąta pracy łyżki spychacza;
  • dwa poziomy ustawienia tylnego pługu - robocze i transportowe;
  • przeszklona kabina z otwieranymi drzwiami;
  • możliwość wstawienia figurki z serii bWorld do środka kabiny jako operatora;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02452
Wiek:
4+
Wymiary:
540 x 285 x 270 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
575 x 290 x 285 mm
Marka:
CAT