Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752
 • MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752
 • MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752
 • MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752
MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752 MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752 MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752
MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752

MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752

Kod producenta: BR02752
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
187,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752

MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752

 

Załaduj towar na przyczepę ciężarówki za pomocą ładowarki i przetransportuj w wybrane miejsce, a następnie towar rozładuj za pomocą wywrotu. Wszystko to możesz wykonać w mgnieniu oka z zestawem z kołową ładowarką przegubową Fiat FR130 i ciężarówką budowlaną MAN TGA. Zabawka spodoba się na pewno urwisom, które uwielbiają zabawę w przewóz ładunków w piasku oraz skończyły 3 lata. Ładowarka i ciężarówka wywrotka zostały wykonane w skali 1:16 zgodnie z prawdziwymi odpowiednikami maszyn. Nawet ich kolory są takie same. Przy zabawie z zestawem dziecko może odgrywać scenki z budowy drogi, domku czy osiedla. Zabawa w przewóz zebranych plonów, piasku czy innych zabawek rozwija i pobudza dziecięcą wyobraźnie.

Ciężarówka wywrotka
posiada trzyosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Kabina kierowcy w samochodzie odchyla się, aby ciekawe świata dziecko mogło podejrzeć wygląd silnika maszyny ukryty pod spodem naczepy. Wewnętrzne części samochodu zostały wykonane jak w prawdziwej maszynie.

Podczas rozładunku towaru istnieje możliwość zastosowania wywrotu oraz otwarcia trzech burt. Dwa sposoby rozładunku ułatwią dziecku rozładowywanie zbiorów, urozmaicą zabawę oraz przyśpieszą cały proces. Skrzynia ładunkowa w samochodzie jest podnoszona na ramieniu, które jest blokowane przy maksymalnym otwarciu przyczepy. Dziecko może samo wybrać, którym sposobem będzie wysypywało przewieziony ładunek. Wywrotkę MAN TGA można dodatkowo wyposażyć w moduł świetlno - dźwiękowy montowany na wierzchu kabiny. Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność.

Ładowarka z zestawu posiada dwuosiowe zawieszenie, które zwiększa możliwości załadunkowe, a także trwałość zabawki. Zastosowany przegub przedniej osi ułatwia sterowanie oraz skręcanie zabawką, a mała pociecha czerpie jeszcze więcej frajdy z zabawy.

Z przodu maszyny znajduje się w pełni funkcjonalne ruchome ramię ładowarki. Po podniesieniu ramienia na odpowiednią wysokość wystarczy je zablokować by pozostało w ustawionej pozycji. Dodatkowo istnieje możliwość przechylania samej szufli ładowarki, w przypadku, gdy chcemy np. poszerzyć wykop czy zabrać więcej ładunku.
Cały zestaw wyposażono w gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, dlatego można korzystać z niej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Po udanej zabawie w piaskownicy ubrudzone pojazdy wystarczy umyć pod bieżąco wodą by kolejną scenkę móc odgrywać już w domu. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków.

Wywrotka MAN TGA w skrócie:
 • trzyosiowe zawieszenie;
 • odchylana kabina kierowcy;
 • skrzynia ładunkowa z możliwością wywrotu;
 • otwierane z trzech stron burty skrzyni;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;

Ładowarka kołowa w skrócie:
 • w pełni funkcjonalne ramię z możliwością blokady;
 • ruchomy ładowacz czołowy;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • skrętna przegubowa oś przednia;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02752
Wiek:
3+
Wymiary:
MAN: 415 x 175 x 215 mm Ładowarka: 400 x 155 x 180 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
725 x 175 230 mm
Marka:
MAN