Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Brona talerzowa Kuhn Discover Bruder 02217
  • Brona talerzowa Kuhn Discover Bruder 02217
  • Brona talerzowa Kuhn Discover Bruder 02217
Brona talerzowa Kuhn Discover Bruder 02217 Brona talerzowa Kuhn Discover Bruder 02217
Brona talerzowa Kuhn Discover Bruder 02217

Brona talerzowa Kuhn Discover Bruder 02217

Kod producenta: BR02217
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(16.03.2023)
118,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Brona talerzowa Kuhn Discover Bruder 02217

Brona talerzowa Kuhn Discover Bruder 02217

 

Z maszynami marki Bruder czekają nowe zadania dotyczące dbania o swoją uprawę... Tym razem przyda się narzędzie do spulchniania i rozdrabniania roli. Brona talerzowa Kuhn Discover XL jest odwzorowaniem oryginalnej maszyny spotykanej w polskich gospodarstwach rolnych. Nadaje się do upraw wielkopowierzchniowych z ciągnikami od 160 KM.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci, które skończyły 4 latka. Dobranie intensywnych kolorów oraz solidne tworzywo sztuczne sprawiają, że zabawka wygląda bardzo realnie. Zabawa w przygotowywanie pola pod uprawę pobudza dziecięcą wyobraźnie oraz przybliża czynności wykonywane na wsi. Poznaj niesamowite zajęcie, które wykonuje gospodarz!

Podobnie jak w oryginale, szczegółowy model ma cztery ramy tarczowe z 54 talerzami i dwoma rolkami. Podczas pracy talerze robocze oraz rolki obracają się jak w prawdziwej maszynie a odgrywana scenka wydaje się bardziej realna. Ramiona z talerzami, a także rolki mogą być złożone lub rozłożone. W czasie przejazdu po drodze nasza pociecha może złożyć segmenty robocze by zajmowały mniej miejsca i stwarzały mniejsze zagrożenie. Istnieje możliwość używania samych wałków lub jedynie talerzy to wszystko zależy od decyzji naszego urwisa.

Jeśli dziecko nie ma ochoty składać żadnych elementów aby przejechać gdzieś niedaleko, wystarczy unieść delikatnie maszynę. Znajdzie się ona wówczas w położeniu transportowym. Natomiast, gdy opuścimy brony niżej będą ustawione na poziomie traktorka, który podczas poruszania się będzie wprowadzał w ruch gotową do pracy maszynę.

Montaż w maszynie miękkich, gumowych opon z profilowanym bieżnikiem sprawia, że zabawa jest bardziej bezpieczna. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz bez uciążliwego hałasu dokonywanego przez zabawkę.

Brona talerzowa Kuhn Discover XL jest bardzo uniwersalna, pasuje do wszystkich ciągników serii Profi firmy Bruder

W skrócie:
  • 4 ramowe brony talerzowe składające się z 54 talerzy;
  • dwa położenia maszyny - transportowe i robocze;
  • podnoszone ramiona talerzowe;
  • obracające się podczas jazdy talerze robocze;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
  • pasuje do wszystkich ciągników firmy Bruder;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02217
Wiek:
4+
Wymiary:
545 x 350 x 110 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
445 x 95 x 360 mm