Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Walec Cambridge Bruder 02226
  • Walec Cambridge Bruder 02226
  • Walec Cambridge Bruder 02226
  • Walec Cambridge Bruder 02226
Walec Cambridge Bruder 02226 Walec Cambridge Bruder 02226 Walec Cambridge Bruder 02226
Walec Cambridge Bruder 02226

Walec Cambridge Bruder 02226

Kod producenta: BR02226
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(16.03.2023)
64,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Walec Cambridge Bruder 02226

Walec Cambridge Bruder 02226

 

Kolejny zabieg gleby polega na ugnieceniu i wyrównaniu podłoża. Nasza pociecha ma możliwość wykonania takiego zadania, dzięki specjalistycznemu sprzętowi jakim jest walec Cambridge Bruder 02226 pomniejszony w skali 1:16 od oryginału spotykanego w polskich gospodarstwach rolnych. Modele marki Bruder posiadają pożądane cechy prawdziwej maszyny wyeksponowane w najmniejszych detalach.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci, które skończyły 3 latka. Dobrane intensywne kolory oraz solidne tworzywo sztuczne sprawiają, że zabawka wygląda bardzo realnie. Zabawa w uprawę pola pobudza dziecięcą wyobraźnie oraz przybliża czynności wykonywane na wsi. Poznaj kolejny obowiązek, który wykonuje gospodarz!

Wał można zamontować z tyłu pojazdu. Podobnie jak w oryginale, szczegółowy model ma trzy walce. Ich specjalny profil ułatwia jazdę w terenie. Ramiona walca są rozkładane na szerokość ok. 46 cm, co umożliwia zwiększenie zasięgu pracy oraz skraca czas wyrównania podłoża. Wystarczy użyć szarej dźwigni by przechylić o 90 ° walce, a narzędzie znajdzie się w położeniu roboczym. Koła umieszczone są wówczas na wierzchu, a rolki walców przy ziemi obracają się podczas przejazdu traktorka.

Po zakończeniu pracy rolki są równie łatwe do złożenia, aby zapewnić bezpieczny transport w terenie. W czasie przejazdu po drodze złożone segmenty robocze zajmą mniej miejsca i stworzą mniejsze zagrożenie. Jeśli dziecko nie ma ochoty składać żadnych elementów, aby przejechać gdzieś niedaleko wystarczy unieść wał za pomocą szarej dźwigni. Walec znajdzie się z powrotem w położeniu transportowym.

Inny realistyczny detal to podnoszona podpora, którą operator może rozłożyć by postawić narzędzie samodzielnie. Dyszel umożliwia utrzymanie zabawki oraz minimalizuje utrudnienia dla naszej pociechy podczas odstawiania jej na półkę. Zabawa z walcem staje się jeszcze przyjemniejsza, a zabawka naprawdę wyjątkowa.

Walec Cambridge
jest bardzo uniwersalny, pasuje do wszystkich ciągników firmy Bruder. Sprawdzi się więc przy niejednej zabawie dziecka.

W skrócie:
  • rozkładane na boki ramiona z obrotowymi wałami;
  • walce obracają się podczas jazdy;
  • podnoszona podpora dyszla;
  • dwa położenia narzędzia - tryb roboczy i transportowy;
  • gumowe opony z profilowanym bieżnikiem;
  • pasuje do wszystkich traktorów marki Bruder;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02226
Wiek:
3+
Wymiary:
285 x 163 x 115 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
300 x 170 x 190 mm