Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Przyczepa dwuosiowa Welger z wywrotem Bruder 02010
  • Przyczepa dwuosiowa Welger z wywrotem Bruder 02010
  • Przyczepa dwuosiowa Welger z wywrotem Bruder 02010
Przyczepa dwuosiowa Welger z wywrotem Bruder 02010 Przyczepa dwuosiowa Welger z wywrotem Bruder 02010
Przyczepa dwuosiowa Welger z wywrotem Bruder 02010

Przyczepa dwuosiowa Welger z wywrotem Bruder 02010

Kod producenta: BR02010
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(16.03.2023)
77,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Przyczepa dwuosiowa Welger z wywrotem Bruder 02010

Przyczepa dwuosiowa Welger z wywrotem Bruder 02010

 

Przyczepa dwuosiowa Welger 02010 firmy Bruder przeznaczona jest do zabawy dla dzieci od 3 roku życia. Przyczepa została odwzorowana w skali 1:16 zgodnie z modelem spotykanym w polskich gospodarstwach rolnych. Zabawka została wykonana z najwyższej jakości tworzywa, przy zachowaniu intensywności kolorów.

Przyczepa Welger to idealne rozszerzenie kolekcji, na pewno spodoba się każdemu miłośnikowi wsi. Zabawa w przewóz wcześniej zebranych plonów, piasku czy zwierzątek rozwija i pobudza dziecięcą wyobraźnie.

Przyczepa posiada burtę górną oraz dolną. W przypadku, gdy zebrane plony są mniejsze, możemy całkowicie zdjąć burtę górną i korzystać jedynie z dolnej części. Co więcej, trzy dolne burty są otwierane, podobnie jak zasuwa znajdująca się w tylnej burcie. Ułatwi to dziecku rozładowywanie zbiorów oraz urozmaici zabawę.

Nie trzeba martwić się o opadanie przyczepy podczas zabawy. Dodana w modelu wysuwana podpora umożliwia samodzielne stanie, minimalizując przy tym utrudnienia podczas zabawy dla naszej pociechy.

Przyczepa ma podnoszoną skrzynię ładunkową, która jest blokowana na ramieniu teleskopowym.

Producent zadbał o bezpieczne użytkowanie zabawki. W przyczepie zamontowano gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem. A dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów do wykonania opon, dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Przyczepa dwuosiowa Welger z wywrotem jest bardzo uniwersalna, ponieważ pasuje do wszystkich traktorów firmy Bruder należących do serii Profi.

W skrócie:
  • podnoszona i blokowana skrzynia ładunkowa;
  • zdejmowane górne burty;
  • otwierane z trzech stron burty;
  • otwierana zasuwa w tylnej burcie;
  • gumowe i profilowane opony;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02010
Wiek:
3+
Wymiary:
370 x 165 x 180 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
420 x 180 x 220 mm