Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
MAN TGS Pomoc drogowa z Roadsterem Bruder 03750
 • MAN TGS Pomoc drogowa z Roadsterem Bruder 03750
 • MAN TGS Pomoc drogowa z Roadsterem Bruder 03750
 • MAN TGS Pomoc drogowa z Roadsterem Bruder 03750
 • MAN TGS Pomoc drogowa z Roadsterem Bruder 03750
 • MAN TGS Pomoc drogowa z Roadsterem Bruder 03750
MAN TGS Pomoc drogowa z Roadsterem Bruder 03750 MAN TGS Pomoc drogowa z Roadsterem Bruder 03750 MAN TGS Pomoc drogowa z Roadsterem Bruder 03750 MAN TGS Pomoc drogowa z Roadsterem Bruder 03750 MAN TGS Pomoc drogowa z Roadsterem Bruder 03750
MAN TGS Pomoc drogowa z Roadsterem Bruder 03750

MAN TGS Pomoc drogowa z Roadsterem Bruder 03750

Kod producenta: BR03750
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(09.12.2022)
299,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
MAN TGS Pomoc drogowa z Roadsterem Bruder 03750

MAN TGS Pomoc drogowa z Roadsterem Bruder 03750

 

Z zestawem pomoc drogowa MAN TGS 03750 przewieziesz każdy niesprawny pojazd również ten po wypadku. Laweta MAN TGS została odwzorowana w skali 1:16 zgodnie z prawdziwym pojazdem, który można w czasie pracy przy drogach. Pojazd w najmniejszym szczególe przypomina oryginał, również pod względem kolorystyki. Zabawka została wykonana z doskonałą precyzją, a sama konstrukcja jest bardzo solidna. Nieraz na pewno widziałeś na żywo taką lawetę holującą super auto. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci od 4 roku życia. Zestaw składa się z dwóch pojazdów: lawety MAN TGS z dźwigiem oraz auta typu roadster.

Pomoc drogowa posiada dwuosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Dodatkowo całą konstrukcję przed wywróceniem zabezpieczają i stabilizują rozkładane podpory. Dzięki nim dziecko może bezpiecznie załadować pojazd i przewieźć w wybrane miejsce. Po zakończonej akcji będzie można podnieść je z powrotem.

W przeszklonej kabinie drzwi pasażera i kierowcy otwierają się, aby dziecko mogło umieścić w środku operatora maszyny z serii figurek bWorld. Kierowca nie jest dołączony do zestawu, należy nabyć go oddzielnie. Zabawa z ruchomymi elementami to istna frajda dla naszej pociechy, która porwie dziecko w wir zabawy na wiele godzin.
Szczególną uwagę przy tworzeniu zestawu zwrócono na rozkładany, obrotowy dźwig zakończony hakiem. Dzięki obracanemu mechanizmowi możemy bez zbędnego przestawiania lawety załadować pojazd na rampę. Ramię dźwigu podnosi się i opuszcza za pomocą pokrętła do jego sterowania. Jeśli potrzebujemy dłuższego ramienia, wystarczy wysunąć jego ukrytą część ręcznie na odpowiednią długość. Dziecko może także wyciągnąć żuraw całkowicie.

Z zestawem jesteśmy w stanie wybawić z opresji wszystkie pojazdy nawet te w najtrudniejsze sytuacji. Głównie ma na to wpływ wysuwana i odchylana platforma załadunkowa, którą możemy ustawić na poziomie poszkodowanego auta. Podest obsługiwany jest za pomocą pokrętła. Zanim jednak wciągniemy pojazd na platformę należy wysunąć tylne najazdy ukryte pod spodem przyczepy. Niezbędnym zabezpieczeniem w procesie załadunku i do samego przewozu samochodu są dołączone łańcuchy załadowcze oraz blokady na koła. Wystarczy nałożyć je na opony, a następnie łańcuchy zaczepić z jednej strony na szczękach kół, a z drugiej na hak dźwiga. Aby całkowicie zabezpieczyć transportowany roadster do zestawu dołączono kliny montowane pod koła.  

Czerwony Roadster dodaje uroku całej zabawce. Jego przednie koła sterowane są za pomocą kierownicy. Jeśli chcesz skręcić autem wystarczy przekręcić kierownicę, a koła zmienią kierunek jazdy. Samochód posiada zdejmowany dach, dzięki czemu dziecko może umieścić w fotelach dowolne figurki z serii bWorld marki Bruder. Specjalną atrakcją dla zwiększenia radości roadstera jest nowy system zmiany kół. Użyj zintegrowanego klucza do kół, aby je zdjąć i ponownie zamontować. Klucz do kół jest dołączony do zestawu i został ukryty w płycie podłogowej auta.

Szybkie dotarcie na miejscu wypadku oraz bezpieczeństwo na drodze zapewni zamontowany moduł świetlno – dźwiękowy, a także sprawi większą frajdę z zabawy dla naszego malucha. Dołączony moduł steruje 2 pomarańczowymi światłami znajdującymi się na dachu pojazdu. Dodatek obsługiwany jest za pomocą 4 przycisków, które wydają dźwięk 3 różnych sygnałów syren uprzywilejowanych (karetki pogotowia, straży pożarnej oraz policji) oraz odgłos zapalanego silnika. Wszystkim odgłosom towarzyszą efekty świetlne. Można wyłączyć światła i dźwięk naciskając ponownie przycisk lub poczekać ok. 20 sekund aż wyłączą się same. Efekty sygnalizacyjne w czasie przejazdu wyróżnią pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność.

Wizualny wygląd całego zestawu uzupełniają gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, które umożliwiają korzystanie z niej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dodatkowo dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków.

MAN w skrócie:
 • przeszklona kabina kierowcy z otwieranymi drzwiami;
 • dwuosiowe zawieszenie;
 • składane boczne lusterka;     
 • wysuwane podpory stabilizujące;
 • podnoszone i opuszczane ramię dźwigu za pomocą pokrętła;
 • ramię dźwigu obraca się;
 • rozsuwane ręcznie ramię dźwigu;
 • wysuwana i odchylana platforma załadunkowa (pokrętło);
 • wysuwane tylne podesty do załadunku pojazdu;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • w zestawie łańcuchy załadowcze, kliny i blokady na koła;
 • moduł świetlno – dźwiękowy;

Roadster w skrócie:
 • przeszklona przednia szyba;
 • zdejmowany dach;
 • odkręcane koła (klucz do kół ukryty w płycie podłogowej auta);
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03750
Wiek:
4+
Wymiary:
570 x 185 x 280 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
660 x 190 x 305 mm
Marka:
MAN