Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Klocki Brick Trick Koloseum Buduj z cegły Trefl 61608

Klocki Brick Trick Koloseum Buduj z cegły Trefl 61608

Kod producenta: BT61608
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
129,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Klocki Brick Trick Koloseum Buduj z cegły Trefl 61608

Klocki Brick Trick Koloseum Buduj z cegły Trefl 61608

 

Zestaw modelarski Koloseum 61608 z kolekcji Brick Trick od marki Trefl został stworzony z prawdziwych cegiełek. Seria Buduj z cegły to propozycja, dzięki której w czasie budowania możesz skorzystać z innych materiałów typu drewno czy elementów dekoracyjnych. Ten model zestawu Brick Trick do budowania składa się z ponad 450 elementów i jest przeznaczony dla dzieci od 7 roku życia. Przez zabawę dzieci ćwiczą koncentrację, rozwijają zdolności manualne oraz pobudzają dziecięcą wyobraźnię. 

Amfiteatr Flawiszów znajduje się w archeologicznym sercu Rzymu i codziennie odwiedza go duża liczba turystów, dlatego nie może Ci to umknąć poznaj jego historią i złożoną architekturę. Przenieś się do stolicy Włoch i własnoręcznie zbuduj zabytek. 

Marka Trefl dba o środowisko, dlatego klocki stworzono aż z 96 % naturalnych składników.

Do budowy zabytku wykorzystasz prawdziwe cegły i drewniane deseczki. Ponadto możesz użyć tekturowych elementów by ozdobić ściany. Seria Brick Trick Travel daje możliwość zapoznania z popularnymi zabytkami oraz ich budowaniem od podstaw.

Możesz stworzyć budowlę według instrukcji lub korzystając z własnej wyobraźni. Zestaw o średnim poziomie trudności (4/5) nadaje się już dla bardziej zaawansowanych budowniczych, ale także dla dorosłych. Klocki z cegły wyśmienicie sprawdzą się również w czasie wspólnej zabawy z dzieckiem. Możecie razem układać cegiełki, docinać i kleić deseczki czy dekorować stworzoną wspólnie budowę, a to wszystko sprawi, że budynek będzie wyglądał jeszcze bardziej realistycznie.

Z tym zestawem doskonała zabawa dla całej rodziny murowana! Szczególnie, że cegły możesz wykorzystać ponownie i z tych samych stworzyć całkiem nową budowlę! Konstrukcję wystarczy rozpuścić w wodzie, by kontynuować dalsze budowanie.

W zestawie:

  • prawdziwe naturalne cegiełki (ponad 450 cegiełek)
  • deseczki;
  • elementy dekoracyjny;
  • klej;
  • elementy dekoracyjne;
  • podstawka HDF;
  • naklejki z rozrysem fundamentów. 
Producent:
TREFL
Kod producenta:
61608
Wiek:
7+
Ilość elementów:
450