Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Obora dla zwierząt z figurką krowy i rolnika Bruder 62611

Obora dla zwierząt z figurką krowy i rolnika Bruder 62611

Kod producenta: BR62611
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
149,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Obora dla zwierząt z figurką krowy i rolnika Bruder 62611

Obora dla zwierząt z figurką krowy i rolnika Bruder 62611

 

Wśród asortymentu zabawek rolniczych pojawiła się nowość Obora z rolnikiem i figurkami zwierzątek Bruder 62611. Dzięki tak skonstruowanym zestawom głębiej zapoznasz się ze specyfiką gospodarstwa domowego. Drukowane elementy tworzące ściankę są łatwe do zamontowania z regulowanymi nóżkami i tworzą przestrzeń dla jeszcze większej rzeczywistej zabawy.

Sektor rolny cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodych rolników. Dlatego gamę zwierzątek poszerzono również o mniejsze cielęta. Unikatowy zestaw tematyczny do stajni dla krów oraz cieląt bWorld obejmuje nowoczesną stajnię dla krów z korytem do karmienia i ze szczotkami do masażu. W komplecie nie mogło również zabraknąć wiaderka do picia dla cieląt. Zwierzątka przebywają pod opieką rolnika. Prężnie działający młody gospodarz może karmić zwierzątka, a na koniec posprzątać boksy.

Komplet rolniczy stworzono w skali 1:16 z wysokiej jakości tworzywa i przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia z uwagi na drobne elementy znajdujące się w zestawie. Producent dba, aby szeroka kolekcja była w każdej tematyce. Stąd takie małe zestawy z akcesoriami to świetne uzupełnienie do stworzenia prawdziwego gospodarstwa rolnego. Wieloelementowy zestaw nie tylko pozwoli odegrać mnóstwo ról, ale również przybliży najmłodszym prace na roli.

W skrócie:

  • obora z bramą i korytem; 
  • boks dla cieląt z podłogą i wyposażeniem;
  • figurka rolnika ze zginanymi łokciami i kolanami;
  • krowa i ciele;
  • taczka, widły, szczotki do masażu i inne akcesoria;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
62611
Wiek:
4+
Skala:
1:16
Seria:
bWorld
Wymiary opakowania:
30 x 19 x 7,3 cm