Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
MACK Granite z dźwigiem przyczepą i pniami Bruder 02824

MACK Granite z dźwigiem przyczepą i pniami Bruder 02824

Kod producenta: BR02824
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(09.12.2022)
279,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
MACK Granite z dźwigiem przyczepą i pniami Bruder 02824

MACK Granite z dźwigiem przyczepą i pniami Bruder 02824

 

Samochód ciężarowy Mack z dźwigiem, przyczepą i pniami 02824 z kolekcji leśnych pojazdów od marki Bruder. Zachwyca swoim wyglądem, a szczególne zachwyci miłośników maszyn leśnych. Pojazd przyda się w szczególności do transportu drewna. Zabawkę odwzorowano w skali 1:16 zgodnie z oryginalnym modelem. Dobrano te same kolory, aby ciężarówka wyglądała identycznie jak prawdziwy amerykański MACK. Dodatkowo samochód wykonano z solidnego, wysokiej jakości tworzywa, dlatego też cała konstrukcja zabawki jest w pełni stabilna. Pojazd przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia ze względu na małe elementy.

Przednia szyba Macka jest przeszklona, dzięki czemu w środku kabiny panuje większy porządek, a pojazd wygląda jeszcze bardziej realnie. Samochód ma otwierane drzwiczki kabiny oraz składane lusterka boczne. Teraz nawet parkowanie tyłem nie jest trudne, gdyż można dostosować ich wysokość do operatora, a w czasie postoju złożyć je całkowicie.

Żuraw załadowczy wyposażony jest w chwytak do kłód do przemieszczania pni drewna, który można zablokować w pozycji otwartej. Jeśli kłoda ma zostać uchwycona, chwytak do kłody jest na nią opuszczany i chwytak zamyka się automatycznie po dotknięciu w środku. Kolejnymi atutami ciężarówki będą podpory żurawia, które można podnosić i opuszczać oraz łańcuchy pozwalające zabezpieczyć ładunek na kłonicach platformy ładunkowej. Dodatkowo kłonice można również złożyć, aby załadować drewno z boku. Cała ładownia się podnosi jak wywrotka, aby można było wyładować zawartość do tyłu, przechylając platformę ładunkową.

Dzięki obracalnemu o 360 stopni żurawia bez zbędnego przestawiania maszyny przeniesiemy ładunek z jednej strony na drugą - do przyczepy. Wówczas zabawa naszej pociechy stanie się jeszcze bardziej rzeczywista, dzięki dołączonym do zestawu trzem długim kłodom drewna o długości 28,5 cm. Pnie wizualnie wyglądają niczym te prawdziwe.

MACK z żurawiem i pniami można dodatkowo wyposażyć w moduł świetlno-dźwiękowy. Moduł należy dokupić oddzielnie, nie jest on dołączony do zestawu. Moduł można zamontować na dachu kabiny ciężarówki, w wyznaczonym miejscu. Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność, a dziecko miało więcej możliwości podczas odgrywania scenek podczas zabawy.

W skrócie:

  • przeszklona kabina kierowcy z otwieranymi drzwiami i maską silnika;
  • składane boczne lusterka;
  • miękkie, gumowe opony z bieżnikiem;
  • ruchome kłonice z łańcuchami;
  • uchylna platforma;
  • dwie wysuwane podpory stabilizujące;
  • obracany o 360 stopni żuraw z funkcjonalnym chwytakiem;
  • 3 bale drzewa.
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02824
Wiek:
4+
Wymiary:
610 x 188 x 270 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
660 x 190 x 305 mm
Marka:
Mack