Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Mercedes Arocs z dźwigiem HDS i akcesoriami Bruder 03651
 • Mercedes Arocs z dźwigiem HDS i akcesoriami Bruder 03651
 • Mercedes Arocs z dźwigiem HDS i akcesoriami Bruder 03651
 • Mercedes Arocs z dźwigiem HDS i akcesoriami Bruder 03651
 • Mercedes Arocs z dźwigiem HDS i akcesoriami Bruder 03651
Mercedes Arocs z dźwigiem HDS i akcesoriami Bruder 03651 Mercedes Arocs z dźwigiem HDS i akcesoriami Bruder 03651 Mercedes Arocs z dźwigiem HDS i akcesoriami Bruder 03651 Mercedes Arocs z dźwigiem HDS i akcesoriami Bruder 03651
Mercedes Arocs z dźwigiem HDS i akcesoriami Bruder 03651

Mercedes Arocs z dźwigiem HDS i akcesoriami Bruder 03651

Kod producenta: BR03651
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(09.12.2022)
269,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Mercedes Arocs z dźwigiem HDS i akcesoriami Bruder 03651

Mercedes Arocs z dźwigiem HDS i akcesoriami Bruder 03651

 

Mercedes z dźwigiem HDS i akcesoriami 03651 to kolejny model z kolekcji pojazdów budowlanych marki BRUDER, który przyda się przy poznaniu nowego zadania wykonywanego na placu budowy czy w czasie przenoszenia materiałów. Samochód odwzorowano w skali 1:16, przy czym nie różni się on od oryginału, również pod względem kolorystyki. Bruder producent modeli pojazdów stawia przede wszystkim na wysokiej jakości wykonanie oraz najlepsze materiały. Twórcom zależy na tym, by zabawka wyróżniała się solidną konstrukcją, a dziecko cieszyło się nią przy zabawie i niejeden raz ochoczo do niej powracało. Pojazd przeznaczony jest dla dzieci od 4 roku życia.

Ciężarówka
posiada trzyosiowe zawieszenie, które zwiększa możliwości ładunkowe pojazdu, a rodzic nie musi się martwić o wywracanie się i niestabilność pojazdu w czasie zabawy. Całą konstrukcję przed wywróceniem zabezpieczają i stabilizują dwie podpory wysuwane z podestu ciężarówki. Dzięki nim dziecko może bezpiecznie korzystać z dźwigu by rozładować ładunek w wybranym miejscu. Po zakończonej akcji można schować je z powrotem.

W przeszklonej kabinie drzwi otwierają się, aby dziecko mogło umieścić w środku operatora maszyny z serii figurek bWorld. Dzięki zamontowanej przedniej szybce wewnątrz kabiny panuje większy porządek. Dołączone lusterka boczne można ustawić odpowiednio do wysokości operatora lub złożyć całkowicie w czasie postoju. Figurki nie ma w zestawie, należy nabyć ją oddzielnie. 

Szczególną uwagę przy tworzeniu zestawu zwrócono na dźwig HDS obracany o 360 stopni. Możesz wymienić końcówkę żurawia na widły lub chwytak z zestawu, by przenosić materiały różnego rodzaju. Obrotowe ramię sprawia, że bez zbędnego przestawiania maszyny możemy przenieść ładunek z jednej strony na drugą. Ramię dźwigu jest w pełni funkcjonalne - podnosi się i opuszcza. Jeśli natomiast potrzebujemy dłuższego ramienia, wystarczy wysunąć ukrytą część żurawia na odpowiednią długość.

Pojazd stworzony został z myślą stosowania rozładunku za pomocą wywrotu. Skrzynia ładunkowa podnoszona jest na teleskopowym ramieniu. Urwis może wywrócić przewożony ładunek przez tylną burtę, co ułatwi wyładunek ciężkiego towaru jednego rodzaju, na przykład kamieni. Dziecko może również otworzyć dwie boczne burty, aby przyśpieszyć rozładunek a zarazem urozmaicić zabawę.

Wizualny wygląd całego zestawu uzupełniają gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, które umożliwiają korzystanie z niej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dodatkowo dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków. 

W opakowaniu znajdziesz również dwie palety do transportu, by zabawa stała się bardziej realna.

Pojazd można uzupełnić modułem świetlno - dźwiękowym montowanym na wierzchu kabiny. Moduł należy dokupić oddzielnie, nie jest dołączony do zestawu. Sygnalizacja wyróżni pojazd w czasie przejazdu na drodze czy podczas pracy na budowie, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność.

W skrócie:
 • otwierane drzwi kabiny po obu stronach;
 • składane lusterka;
 • możliwość wywrotu skrzyni ładunkowej;
 • otwierane z trzech stron burty;
 • w pełni funkcjonalny HDS z wymiennymi końcówkami: widły i chwytak (w zestawie);
 • możliwość wydłużenia ramienia;
 • trzystopniowy teleskop z możliwością blokady;
 • obrotowy żuraw;
 • dwie wysuwane podpory stabilizujące;
 • w zestawie dołączone dwie palety;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03651
Wiek:
4+
Wymiary:
545 x 185 x 270 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
585 x 190 x 305 mm
Marka:
Mercedes