Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Ładowarka czołowa biało - żółta Bruder 03412

Ładowarka czołowa biało - żółta Bruder 03412

Kod producenta: BR03412
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
119,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Ładowarka czołowa biało - żółta Bruder 03412

Ładowarka czołowa biało - żółta Bruder 03412

 

Przegubowa ładowarka kołowa 03412 uzupełnia kolekcję pojazdów budowlanych dla mniejszych dzieci. Z tym modelem odegrasz scenki z placu budowy oraz pobudzisz dziecięcą wyobraźnię. Zabawka została odwzorowana na podstawie prawdziwych pojazdów oraz wyposażona w szeroki wachlarz funkcji. Maszyna budowlana zachwyci doskonałymi funkcjami oraz prostą obsługą. Model został odtworzony w skali 1:16 z wysoką precyzją oraz wszystkimi szczegółami. Ta zabawka jest również hitem dla najmłodszych, ponieważ dedykowana jest dla dzieci w wieku od 2 lat ze względu na uproszczony układ pojazdu.

Ładowarka posiada w pełni sprawne ramię - podnoszone i opuszczane za pomocą środkowego uchwytu. Dziecko w czasie zabawy może przesunąć niepotrzebny usyp, przewieźć ładunek czy załadować na przyczepę. Gdy znudzi Ci się przewożenie materiałów ładowaczem możesz spróbować użyć go do przewozu innych rzeczy.

Ładowarka posiada przegubowy układ kierowniczy, który ułatwia skręcanie oraz zawracanie maszyną. Manewrowanie stanie się dla dziecka czystą przyjemnością. Ładowarka nie posiada drzwiczek, a otwartą przestrzeń ma, po to by włożyć do niego figurkę kierującą pojazdem. Postać nie jest dołączona do opakowania.

Zabawa naszego dziecka jest zupełnie bezpieczna, dzięki miękkim oponom o dużym profilu. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz bez generowanego hałasu. Małe drobnostki oraz unowocześnienia pobudzą wyobraźnię, zachęcą dziecko do dalszej zabawy, a nawet pozwolą odkryć pasję budowniczego.

W skrócie:

  • przegubowy układ kierowniczy;
  • przechylanie przedniej łopaty;
  • możliwość regulacji nachylenia łyżki ładowacza;
  • gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
  • w pełni sprawne ramię łopaty;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03412
Wiek:
2+
Wymiary:
425 x 175 x 204 mm
Wymiary opakowania:
558 x 187 x 255 mm