Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Taśmociąg Bruder 02031
  • Taśmociąg Bruder 02031
  • Taśmociąg Bruder 02031
  • Taśmociąg Bruder 02031
Taśmociąg Bruder 02031 Taśmociąg Bruder 02031 Taśmociąg Bruder 02031
Taśmociąg Bruder 02031

Taśmociąg Bruder 02031

Kod producenta: BR02031
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(01.10.2021)
79,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Taśmociąg Bruder 02031

Taśmociąg Bruder 02031

 


Taśmociąg
firmy Bruder przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Maszyna została odwzorowana w skali 1:16 zgodnie z modelem spotykanym w polskich gospodarstwach rolnych. Zabawka została wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, przy zachowaniu intensywności kolorów.

Taśmociąg to idealne uzupełnienie serii, który na pewno spodoba się każdemu miłośnikowi wsi. Zabawa w transport zebranych ziemniaków, piasku czy kamieni pobudza dziecięcą wyobraźnie. To istna frajda dla naszej pociechy, która porwie do zabawy na wiele godzin.

Gumowy przenośnik taśmowy
jest napędzany na korbkę i posiada wypustki, które zabezpieczają przewożony towar przed spadkiem z maszyny. Istnieje możliwość regulacji kąta nachylenia całego urządzenia, a także kierunku poruszania się zbiorów. Dzięki tym funkcjonalnościom dziecko może równocześnie załadowywać jedne oraz rozładowywać inne składniki. Mały urwis poprzez zabawę uczy się podejmowania decyzji oraz planowania kolejności wykonywanych czynności.

Zabawkę można stosować jako jedyny element zabawy lub stosować jako dodatek do traktora czy ciężarówki. Jest to możliwe dzięki zaczepowi, który jest ukryty pod taśmociągiem. Przenośnik taśmowy pasuje do wszystkich traktorów oraz niektórych ciężarówek firmy Bruder.

Producent zadbał również o bezpieczne użytkowanie zabawki. W taśmociągu zamontowano gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów do wykonania opon, dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

W skrócie:
  • regulowany kąt nachylenia taśmociągu;
  • gumowy taśmociąg z wypustkami napędzany na korbkę;
  • gumowe koła z profilowanym bieżnikiem;
  • dwustronny kierunek poruszania się taśmy;
  • zaczep do traktora lub ciężarówki.

Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02031
Wiek:
3+
Wymiary:
543 x 133 x 310 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
640 x 150 x 120 mm