Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Ładowarka Schaffer z figurką i akcesoriami Bruder 02191
 • Ładowarka Schaffer z figurką i akcesoriami Bruder 02191
 • Ładowarka Schaffer z figurką i akcesoriami Bruder 02191
 • Ładowarka Schaffer z figurką i akcesoriami Bruder 02191
Ładowarka Schaffer z figurką i akcesoriami Bruder 02191 Ładowarka Schaffer z figurką i akcesoriami Bruder 02191 Ładowarka Schaffer z figurką i akcesoriami Bruder 02191
Ładowarka Schaffer z figurką i akcesoriami Bruder 02191

Ładowarka Schaffer z figurką i akcesoriami Bruder 02191

Kod producenta: BR02191
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(31.01.2023)
97,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Ładowarka Schaffer z figurką i akcesoriami Bruder 02191

Ładowarka Schaffer z figurką i akcesoriami Bruder 02191

 

Ładowarka kompaktowa czołowa Schaffer 2034 z figurką operatora i akcesoriami od firmy Bruder to zabawka, która spodoba się na pewno miłośnikom maszyn rolniczych oraz budowlanych. Model został odwzorowany w skali 1:16 z wysoką precyzją oraz dokładnymi szczegółami. Wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, przy zachowaniu intensywności kolorów, które nadają maszynie eleganckiego wyglądu. Zestaw przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Aby umilić zabawę do zestawu dołączono figurkę operatora z ruchomymi kończynami oraz głową. Gdy dziecko posadzi kierowcę w maszynie zabawa stanie się bardziej realna.

Ładowarka kompaktowa posiada przegubowy układ do sterowania pojazdem, dzięki czemu mały urwis może bez przestawiania całej maszyny, a jedynie po obróceniu łyżki załadować przewożony towar. Zastosowana funkcja ułatwia także samo skręcanie i operowanie ładowaczem. Dla ochrony operatora maszyny zostały zamontowane barierki umieszczone z obu stron fotela kierowcy.

Ładowarka czołowa jest w pełni funkcjonalna, zarówno ramię jak i sama łyżka podnosi się, aby nasza pociecha bez problemu kopała i przewoziła piasek. Ramię ładowarki jest sterowane za pomocą dźwigni, dzięki czemu zabawa staje się jeszcze bardziej ciekawa.

Zamieszczoną w zestawie przednią łyżkę możemy zdjąć i wymienić na inne akcesoria załadunkowe dołączone do zestawu. Paletę można przewieźć za pomocą wideł szerokich (2 szt.) lub wideł wąskich (4 szt.). Zamontowanie wideł jest możliwe, dzięki dodatkowemu adapterowi dołączonemu do zestawu.
Dodatkowo maszyna posiada z tyłu pojazdu hak do którego możemy doczepić inne maszyny rolnicze. Istnieje możliwość jego całkowitego demontażu, aby urozmaicić dziecku czas podczas zabawy.

Producent zadbał o bezpieczną zabawę naszego dziecka, poprzez montaż miękkich gumowych opon z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz bez uciążliwego hałasu. Małe drobnostki oraz unowocześnienia pobudzą wyobraźnię, zachęcą dziecko do dalszej zabawy a może pozwolą odnaleźć ich nowe pasje.

W skrócie:
 • przegubowy układ kierowniczy;
 • zamontowane po obu stronach kabiny operatora barierki;
 • zdejmowany tylny hak;
 • zdejmowana przednia łopata;
 • w pełni funkcjonalne ramię załadowcze;
 • gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • ruchoma figurka operatora;
 • akcesoria załadunkowe (paleta, 2 szt. wideł szerokich, 4 szt. wideł wąskich, adapter do montażu wideł);
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02191
Wiek:
4+
Wymiary:
295 x 96 x 157 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
380 x 155 x 180 mm