Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Manitou teleskopowy MRT 2150 z akcesoriami Bruder 02129
  • Manitou teleskopowy MRT 2150 z akcesoriami Bruder 02129
  • Manitou teleskopowy MRT 2150 z akcesoriami Bruder 02129
  • Manitou teleskopowy MRT 2150 z akcesoriami Bruder 02129
  • Manitou teleskopowy MRT 2150 z akcesoriami Bruder 02129
Manitou teleskopowy MRT 2150 z akcesoriami Bruder 02129 Manitou teleskopowy MRT 2150 z akcesoriami Bruder 02129 Manitou teleskopowy MRT 2150 z akcesoriami Bruder 02129 Manitou teleskopowy MRT 2150 z akcesoriami Bruder 02129
Manitou teleskopowy MRT 2150 z akcesoriami Bruder 02129

Manitou teleskopowy MRT 2150 z akcesoriami Bruder 02129

Kod producenta: BR02129
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(16.03.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Manitou teleskopowy MRT 2150 z akcesoriami Bruder 02129

Manitou teleskopowy MRT 2150 z akcesoriami Bruder 02129

 


Ładowarka teleskopowa Manitou MRT 2150 wygląda jak prawdziwa, którą można spotkać na placu budowy. Jest jedynie nieco mniejsza. Model został odtworzony w skali 1:16 z wysoką precyzją oraz wszystkimi detalami. Zabawkę wykonano z najwyższej jakości tworzywa sztucznego przy zachowaniu intensywności kolorów, które nadają maszynie eleganckiego wyglądu. Zestaw przeznaczony jest do zabawy dla dzieci od 4 roku życia.

Przygotowywanie ładunków do transportu, załadunek i przewożenie pobudza dziecięcą wyobraźnie oraz przybliża czynności wykonywane na placu składowym. Poznaj kolejne niesamowite zajęcie, które czeka magazyniera czy pracownika budowlanego!

Ładowarka posiada w pełni ruchome ramię wysięgnika sterowane za pomocą 3 pokręteł. Korbka znajdująca się z tyłu pojazdu umożliwia podnoszenie i opuszczanie chwytaka, odpowiada za jego wysokość. Drugie pokrętło reguluje długość ramienia, która maksymalnie wynosi 60 cm. Natomiast korbka, na szczycie ładowacza umożliwia regulację kąta nachylenia samej łyżki chwytaka. Dziecko może dostosować parametry zabawki według swojej potrzeby.

Gdy dziecku znudzi się przewożenie piasku i kamieni, a na magazynie pojawi się samochód do rozładowania wystarczy zmienić łyżkę ładowacza na widły. W zestawie znajdują się 2 szt. wideł szerokich, 4 szt. wideł wąskich oraz kosz. Zdecyduj z którą końcówką zabawa sprawi Ci najwięcej frajdy.

Kabina
operatora obraca się o 360 stopni, dlatego bez zbędnego przestawiania kierowca może wykonać czynności z tyłu maszyny. Aby konstrukcja pojazdu pozostała stabilna w momencie obracania kabiny zamontowane zostały 4 podpory stabilizujące – dwie z przodu i dwie z tyłu. Wysuń je na długość jaką potrzebujesz, wyreguluj położenie podstawek, a następnie za pomocą pokręteł opuść je, ile potrzebujesz.

Możesz sterować pojazdem podczas przewozu ładunku. Posiada on skrętną przednią i tylną oś za pomocą pokrętła z tyłu kabiny. Dodatkowo w kabinie można otworzyć drzwi kierowcy, by włożyć figurkę. Jako operatora możesz użyć wybranej figurki z serii bWorld z oferty naszego sklepu. Zabawa stanie się jeszcze bardziej realna.

Manitou posiada otwieraną klapę silnika znajdującą się z boku pojazdu. Ciekawe świata dziecko może podejrzeć wygląd maszyny od środka, gdzie układ wewnętrzny modelu wygląda jak prawdziwy. Z kolei z tylu pojazdu umieszczono hak do którego możemy doczepić inne maszyny rolnicze. Istnieje możliwość jego całkowitego demontażu, aby urozmaicić dziecku czas podczas zabawy.

Zabawa naszego dziecka jest zupełnie bezpieczna. Zapewnia to montaż w zestawie miękkich gumowych opon z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz bez uciążliwego hałasu. Małe drobnostki oraz unowocześnienia pobudzą wyobraźnię, zachęcą dziecko do dalszej zabawy a może pozwolą odnaleźć ich nowe pasje.

W skrócie:
  • podnoszone ramię wysięgnika teleskopowego za pomocą pokrętła;
  • regulacja długości ramienia ładowacza dodatkowym pokrętłem, wysuwane do 60 cm;
  • podnoszona maska silnika z boku pojazdu;
  • możliwość regulacji kąta nachylenia wysięgnika;
  • zdejmowana łyżka załadowcza;
  • 2 przednie i 2 tylne wysuwane podpory stabilizujące podnoszone za pomocą pokręteł;
  • obracana o 360 stopni kabina operatora;
  • skrętna przednia i tylna oś za pomocą pokrętła z tyłu pojazdu;
  • otwierane drzwi kabiny operatora;
  • hak z tyłu pojazdu;
  • gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
  • akcesoria: kosz, 2 szt. wideł szerokich, 4 szt. wideł wąskich, adapter do montażu wideł;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02129
Wiek:
4+
Wymiary:
527 x 168 x 200 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
570 x 190 x 260 mm