Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Brona rotacyjna Pottinger Bruder 02346
  • Brona rotacyjna Pottinger Bruder 02346
  • Brona rotacyjna Pottinger Bruder 02346
Brona rotacyjna Pottinger Bruder 02346 Brona rotacyjna Pottinger Bruder 02346
Brona rotacyjna Pottinger Bruder 02346

Brona rotacyjna Pottinger Bruder 02346

Kod producenta: BR02346
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Brona rotacyjna Pottinger Bruder 02346

Brona rotacyjna Pottinger Bruder 02346

 


Z maszynami marki Bruder możesz przygotować podłoże pod uprawę, aby przyniosła większy urodzaj. Tym razem przyda się narzędzie do przygotowania podłoża siewnego przed zasiewem. Brona rotacyjna Pottinger Lion 3002 jest odwzorowaniem oryginalnej maszyny spotykanej w polskich gospodarstwach rolnych. Maszyna wyposażona w specjalny adapter umożliwia jej podłączenie do wszystkich ciągników marki Bruder.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci, które skończyły 3 latka. Dobranie intensywnych kolorów oraz solidne tworzywo sztuczne sprawiają, że zabawka wygląda bardzo realnie. Zabawa w przygotowywanie pola pod uprawę pobudza dziecięcą wyobraźnie oraz przybliża czynności wykonywane na wsi. Poznaj niesamowite zajęcie, które wykonuje gospodarz!

Podczas pracy wałek roboczy obraca się jak w prawdziwej maszynie a odgrywana scenka wydaje się bardziej realna. W czasie przejazdu po drodze nasza pociecha może podnieść narzędzie by zajmowało mniej miejsca i stwarzało mniejsze zagrożenie. Wystarczy unieść delikatnie maszynę, a znajdzie się ona wówczas w położeniu transportowym. Natomiast, gdy opuścimy bronę niżej będzie ustawiona na poziomie traktorka, który podczas jazdy będzie wprowadzał w ruch gotową do pracy maszynę.

Montaż z przodu maszyny dwóch kółek wykonanych z tworzywa sztucznego kontroluję kierunek jazdy brony oraz podtrzymuje zabawkę w czasie postoju. Zabawka sprawdzi się do zabawy w domu, jak i na zewnątrz chociażby w ogrodzie czy piaskownicy.

W skrócie:
  • dwa położenia maszyny - transportowe i robocze;
  • obracający się podczas jazdy wał;
  • specjalny adapter do podłączenia maszyny;
  • dwa kółka z przodu wykonane z tworzywa;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02346
Wiek:
3+
Wymiary:
140 x 200 x 100 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
230 x 70 x 190 mm
Marka:
Pottinger