Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Siewnik Pottinger Bruder 02347
  • Siewnik Pottinger Bruder 02347
  • Siewnik Pottinger Bruder 02347
  • Siewnik Pottinger Bruder 02347
Siewnik Pottinger Bruder 02347 Siewnik Pottinger Bruder 02347 Siewnik Pottinger Bruder 02347
Siewnik Pottinger Bruder 02347

Siewnik Pottinger Bruder 02347

Kod producenta: BR02347
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(09.12.2022)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Siewnik Pottinger Bruder 02347

Siewnik Pottinger Bruder 02347

 


Z maszynami marki Bruder czekają nowe zadania dotyczące dbania o swoją uprawę... Zanim jednak zaczniemy o nią dbać, należy ją odpowiednio posiać. Tym razem przyda się siewnik Pottinger 02347, który precyzyjnie dozuje nasiona i jest połączony z broną wirnikową. Narzędzie odwzorowano zgodnie z oryginalną maszyną spotykaną w polskich gospodarstwach rolnych.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci, które skończyły 4 latka. Dobranie intensywnych kolorów oraz solidne tworzywo sztuczne sprawiają, że zabawka wygląda bardzo realnie. Przygotowywanie pola pod uprawę pobudza dziecięcą wyobraźnie oraz przybliża czynności wykonywane na wsi. Zamontuj maszynę z tyłu traktorka i wykonuj zadania gospodarza.

Siewnik może znajdować się w dwóch położeniach – roboczym oraz transportowym. Podczas przejazdu z maszyną po drodze nasza pociecha może unieść cały mechanizm, natomiast opuścić go w czasie pracy. Gdy opuścimy maszynę jest ona ustawiona na poziomie traktorka i w czasie poruszania się wprowadza w ruch narzędzie, z którego zaczynają lecieć nasiona.

W zabawce zastosowano w pełni funkcjonalny system zasiewu zboża. Do specjalnego pojemnika na nasiona można wsypać np. piasek czy kaszę jęczmienną która będzie rozsypywana na polu jak zboże w prawdziwej maszynie. Otwórz pokrywę siewnika, przygotuj "nasiona" i wyruszaj w drogę. Operator maszyny może wejść na siewnik by wsypać ziarenko przy użyciu rozkładanych schodków. Prace można rozpoczynać zaraz po napełnieniu zbiornika. Siewca zacznie rozsiewać wszystko na polu podczas jazdy maszyną, gdzie zawór wylotowy jest otwarty. Odgrywana scenka jest bardzo realna. By zwiększyć zasięg dziecko może wysunąć okrągłe brony z kolcami i zespoły wysiewu na większą odległość.

Siewnik Pottinger Vitasem 302ADD jest uniwersalny, ponieważ zaczep zamontowany na kołach pozwala na połączenie brony rotacyjnej i siewnika ze wszystkimi ciągnikami marki Bruder. Dodatkowo zamocowane koła zwiększają stabilność konstrukcji i zapewniają, że zabawka się nie przewróci.

W skrócie
:
  • otwierany pojemnik na nasiona;
  • w pełni funkcjonalny system wysiewu;
  • składane schodki;
  • wysuwane okrągłe brony z kolcami i zespoły wysiewu;
  • zaczep siewnika zamontowany na kołach podpierających narzędzie;
  • pasuje do wszystkich traktorków marki Bruder;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02347
Wiek:
4+
Wymiary:
250 x 200 x 125 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
300 x 220 x 170 mm
Marka:
Pottinger