Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Pług obracalny Vario V500 C Bruder 02331
  • Pług obracalny Vario V500 C Bruder 02331
Pług obracalny Vario V500 C Bruder 02331

Pług obracalny Vario V500 C Bruder 02331

Kod producenta: BR02331
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(31.01.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Pług obracalny Vario V500 C Bruder 02331

Pług obracalny Vario V500 C Bruder 02331

 


Pług obracalny Lemken 02331 oferowany przez firmę Bruder przyda się miłośnikom maszyn rolniczych. Dodatek został odwzorowany zgodnie z oryginalną maszyną, spotykaną w polskich gospodarstwach rolnych. Zabawka wykonana została z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu wyróżnia się solidną konstrukcją.

Maszyna przyda się szczególnie po czasie letnich zbiorów. Pług może znajdować się w dwóch położeniach – roboczym oraz transportowym. Podczas przejazdu z pługiem po drodze nasza pociecha może unieść cały mechanizm, natomiast opuścić go w czasie pracy.

Z kolei w czasie pracy maszyna może spulchniać ziemie z prawej lub lewej strony pojazdu – posiada dwa położenia podczas pracy. Urozmaicimy w ten sposób zabawę dziecku, które będzie czerpało z niej jeszcze więcej frajdy. Nauka poprzez zabawę rozwija oraz pobudza wyobraźnię dziecka.

Producent zadbał o bezpieczną zabawę poprzez montaż w pługu miękkich, gumowych opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz bez uciążliwego hałasu dokonywanego przez zabawkę. Dodatkowo zamontowane jest kółko profilowane, które podpiera ciężar maszyny i automatycznie dostosowuje się do jej kierunku jazdy.

Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci od 3 roku życia. Posiada wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa na rynku europejskim. Pług obracalny jest uniwersalnym urządzeniem i pasuje do wszystkich traktorów firmy Bruder.

W skrócie:
  • dwa położenia maszyny: robocze i transportowe;
  • dwa położenia w czasie pracy: lewe i prawe;
  • kółko podbierające;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02331
Wiek:
3+
Wymiary:
250 x 150 x 110 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
225 x 110 x 190 mm