Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Rozsiewacz nawozów Amazone Bruder 02327
  • Rozsiewacz nawozów Amazone Bruder 02327
Rozsiewacz nawozów Amazone Bruder 02327

Rozsiewacz nawozów Amazone Bruder 02327

Kod producenta: BR02327
Dostępność: brak produktu
 Zapytaj o produkt
Rozsiewacz nawozów Amazone Bruder 02327

Rozsiewacz nawozów Amazone Bruder 02327

 

Oferujemy darmową dostawę już od 300 zł. Możesz skorzystać z usług kuriera DPD, zamówić do Paczkomatu InPost lub odebrać zamówienie w naszym sklepie.

Do wyboru masz wiele form płatności: blikiem, kartą, przelewem tradycyjnym lub przez Przelewy24. To pełne bezpieczeństwo Twoich płatności w internecie oraz gwarancja szybkich zakupów online. Do wyboru są także raty w Santander.

Kolejna czynność, którą może wykonywać nasz urwis jest nawożenie pod uprawę. Przed posianiem plonów z pola, należy rozpylić nawóz przyśpieszający wzrost roślinek. Do tego zadania potrzebny może okazać się rozsiewacz nawozów Amazone Bruder 02327. Odpowiednie nawiezienie specjalnym narzędziem, a następnie posianie przyśpieszy proces zbioru z pola.

Rozsiewacz nawozów jest odwzorowaniem oryginalnej maszyny spotykanej w polskich gospodarstwach rolnych. Wykonana w skali 1:16 wygląda jak prawdziwa maszyna tyle, że w pomniejszeniu. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci, które skończyły 3 latka. Dobranie intensywnych kolorów oraz solidne tworzywo sztuczne sprawiają, że zabawka wygląda bardzo realnie. Poznaj niesamowite zajęcie, które wykonuje gospodarz!

Rozsiewacz może znajdować się w dwóch położeniach – roboczym oraz transportowym. Podczas przejazdu z maszyną po drodze nasza pociecha może unieść cały mechanizm, natomiast opuścić go w czasie pracy. Gdy opuścimy rozsiewacz jest on ustawiony na poziomie traktorka i w czasie poruszania się wprowadza w ruch narzędzie gotowe do pracy.

W położeniu roboczym tarcze obracają się jak w prawdziwej maszynie a odgrywana scenka wydaje się bardziej realna. W zabawce zastosowano w pełni funkcjonalny system rozsiewu nawozów. Do środka maszyny można wsypać np. piasek, który będzie imitował nawozy. Tarcze rozsiewające są napędzane podczas jazdy, dlatego rozprowadzają nawóz optymalnie po całym obszarze zasięgu do pracy.

Dodatkowo w maszynie zamontowano dwie zasuwy, by zamknąć wyloty podczas przejazdu drogą. Unikniemy, dzięki temu straty nawozów i zbędnego rozsypywania w czasie powrotu z pola do domu czy przejazdu drogą.

Rozsiewacz Amazone jest uniwersalny, nadaje się do wszystkich traktorów serii Profi marki Bruder.

W skrócie:
  • dwa położenia: robocze i transportowe;
  • obracające się podczas jazdy tarcze wysiewające;
  • w pełni funkcjonalny system rozsiewu nawozów;
  • dwie zasuwy zamykające wylot;
  • pasuje do wszystkich traktorów Brudera z serii Profi;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02327
Wiek:
3+
Wymiary:
130 x 140 x 100 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
155 x 110 x 190 mm
Marka:
Amazone

Super Pakowanie

Chcieliśmy Cię poinformować, że mamy tutaj mistrzów pakowania! Nasz zespół pakujący to specjaliści w dziedzinie "opakowań na złoty medal" oraz prawdziwi czarodzieje w swojej dziedzinie. Uzbrojeni w folię bąbelkową, tekturę, taśmę i mnóstwo kreatywności, tworzą magiczne kokony ochronne dla Twoich skarbów. Jeśli byśmy mogli, wręcz podróżowalibyśmy z Twoją przesyłką, trzymając ją w bezpiecznym uścisku przez całą drogę! :)

Czy to kolekcjonerskie lalki czy pierwszy rower do nauki akrobacji w chmurach ;), traktujemy wszystko z takim samym szacunkiem i ostrożnością. Nasze paczki nie tylko chronią, ale też pozwalają Twoim przedmiotom poczuć się wyjątkowo, jakby podróżowały w pierwszej klasie.

pakowanie paczki 1 pakowanie 2 pakowanie 3

pakowanie 4 pakowanie 5 pakowanie 6

Pakowanie Prezentowe

Wiesz co? Nie tylko dostarczamy prezenty – tworzymy magiczne opakowania, które same w sobie są częścią całego doświadczenia! To trochę jak zawijanie marzeń w kolorową taśmę i obsypywanie ich szczęśliwą iskrą.

Nasi kreatywni specjaliści od pakowania prezentów to prawdziwi artyści. Każdy węzeł, kokardka i urocza ozdoba są starannie dobierane, żeby twój prezent prezentował się, no cóż, jak milion dolarów! Niezależnie od tego, czy to urodziny, święta czy po prostu "dla Ciebie od Ciebie", tworzymy opakowania, które wywołują uśmiech już na pierwszy rzut oka.

Jeżeli chcesz dodać życzenia do pięknie zapakowanej paczki, napisz je w polu „Dodaj notatkę do prezentu" (opcja dostępna w koszyku).

notatka o życzeniach

Dziękujemy za zaufanie i możliwość zapakowania Twoich skarbów. Cieszymy się, że możemy być częścią ich podróży!

pakowanie_prezentowe1 pakowanie_prezentowe2 pakowanie_prezentowe3

pakowanie_prezentowe4 pakowanie_prezentowe5

Jeśli masz jakieś nietypowe życzenia dotyczące pakowania, jesteśmy gotowi do wyzwania! Chcemy, żeby każda przesyłka opuściła naszą przestrzeń pakowania z uśmiechem i pewnością, że czeka ją przygoda na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

 opakowanieozdobne.jpg

Ale to nie wszystko! :)

Wielu klientów doceniło zakupy w naszym sklepie i nasze super pakowanie. Sprawdź nasze znakomite opinie na portalu CENEO.

Dziękujemy wszystkim klientom za poświęcony czas na wystawienie opinii, bardzo nas to cieszy i motywuje do pracy :)

Z pozdrowieniami,

Zespół Mistrzów Pakowania z Todler.pl :)

W paczce znajdziesz:

- zamawiany produkt (bardzo dobrze zapakowany!)

- katalog brudera w formie papierowej

- upominek od nas :)

- nasze uśmiechy i wdzięczność z zakupów ślemy bezprzewodowo ;)

Todler Paczka