Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Siewnik Amazone Bruder 02330
  • Siewnik Amazone Bruder 02330
Siewnik Amazone Bruder 02330

Siewnik Amazone Bruder 02330

Kod producenta: BR02330
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(09.12.2022)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Siewnik Amazone Bruder 02330

Siewnik Amazone Bruder 02330

 


Z maszynami marki Bruder czekają nowe zadania dotyczące dbania o swoją uprawę... Zanim jednak zaczniemy o nią dbać, należy ją odpowiednio posiać. Tym razem przyda się siewnik Amazone 02330. Został odwzorowany od oryginalnej maszyny spotykanej w polskich gospodarstwach rolnych.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci, które skończyły 3 latka. Dobranie intensywnych kolorów oraz solidne tworzywo sztuczne sprawiają, że zabawka wygląda bardzo realnie. Zabawa w przygotowywanie pola pod uprawę pobudza dziecięcą wyobraźnie oraz przybliża czynności wykonywane na wsi. Zamontuj maszynę z tyłu traktorka i wykonuj zadania gospodarza.

Siewnik może znajdować się w dwóch położeniach – roboczym oraz transportowym. Podczas przejazdu z maszyną po drodze nasza pociecha może unieść cały mechanizm, natomiast opuścić go w czasie pracy. Gdy opuścimy maszynę jest ona ustawiona na poziomie traktorka i w czasie poruszania się wprowadza w ruch narzędzie gotowe do pracy.

W zabawce zastosowano w pełni funkcjonalny system zasiewu zboża. Do specjalnego pojemnika na nasiona można wsypać np. piasek, który będzie rozprowadzany na polu jak w prawdziwej maszynie. Otwórz pokrywę siewnika, przygotuj nasiona i wyruszaj w drogę. Siewca zacznie rozsiewać wszystko na polu podczas jazdy maszyną. Odgrywana scenka jest bardzo realna.

Siewnik Amazone jest uniwersalny, nadaje się do wszystkich traktorów serii Profi marki Bruder.

W skrócie
:
  • otwierana pokrywa siewnika;
  • pojemnik na nasiona;
  • w pełni funkcjonalny system wysiewu;
  • gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
  • pasuje do wszystkich traktorków;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02330
Wiek:
3+
Wymiary:
160 x 255 x 95 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
230 x 110 x 190 mm
Marka:
Amazone