Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Pług obracalny półzawieszony Lemken Vari - Titan Bruder 02250
 • Pług obracalny półzawieszony Lemken Vari - Titan Bruder 02250
 • Pług obracalny półzawieszony Lemken Vari - Titan Bruder 02250
 • Pług obracalny półzawieszony Lemken Vari - Titan Bruder 02250
 • Pług obracalny półzawieszony Lemken Vari - Titan Bruder 02250
 • Pług obracalny półzawieszony Lemken Vari - Titan Bruder 02250
 • Pług obracalny półzawieszony Lemken Vari - Titan Bruder 02250
Pług obracalny półzawieszony Lemken Vari - Titan Bruder 02250 Pług obracalny półzawieszony Lemken Vari - Titan Bruder 02250 Pług obracalny półzawieszony Lemken Vari - Titan Bruder 02250 Pług obracalny półzawieszony Lemken Vari - Titan Bruder 02250 Pług obracalny półzawieszony Lemken Vari - Titan Bruder 02250 Pług obracalny półzawieszony Lemken Vari - Titan Bruder 02250
Pług obracalny półzawieszony Lemken Vari - Titan Bruder 02250

Pług obracalny półzawieszony Lemken Vari - Titan Bruder 02250

Kod producenta: BR02250
Dostępność: duża ilość
 Zapytaj o produkt
Pług obracalny półzawieszony Lemken Vari - Titan Bruder 02250

Pług obracalny półzawieszony Lemken Vari - Titan Bruder 02250

 

Wysyłamy w poniedziałek, 02.10

Qty
92,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Dostępny


Możesz orać pole bardzo głęboko. Przydatny przy tej czynności jest pług obracalny półzawieszony Lemken Vari Bruder 02250 szczególnie miłośnikom maszyn rolniczych. Narzędzie zostało odwzorowane zgodnie z oryginalną maszyną, spotykaną w polskich gospodarstwach rolnych. Zabawka wykonana została z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu wyróżnia się solidną konstrukcją. Model marki Bruder posiada pożądane cechy prawdziwej maszyny wyeksponowane w pługu pomniejszonym w skali 1:16.  

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci, które skończyły 4 latka. Dobrane intensywne kolory oraz solidne tworzywo sztuczne sprawiają, że zabawka wygląda bardzo realnie. Zabawa w uprawę pola pobudza dziecięcą wyobraźnie oraz przybliża czynności wykonywane na wsi.

Maszyna przyda się szczególnie po czasie letnich zbiorów. Pług może znajdować się w dwóch położeniach – roboczym oraz transportowym. Podczas przejazdu z pługiem po drodze nasza pociecha może unieść cały mechanizm, natomiast opuścić go w czasie pracy. W czasie przejazdu po drodze uniesione segmenty robocze stworzą mniejsze zagrożenie.

Z kolei w czasie pracy maszyna może spulchniać ziemie z prawej lub lewej strony pojazdu – posiada dwa położenia podczas pracy. Urozmaicimy w ten sposób zabawę dziecku, które będzie czerpało z niej jeszcze więcej frajdy. Zęby narzędzia można obrócić o 180 stopni, co sprawi, że ​​pług będzie bardziej zwrotny pomimo jego znacznych rozmiarów. Bez żadnych problemów może być stosowany na pagórkowatym i trudnym terenie. Skrętne, obracane koła minimalizują nacisk gleby podczas orki i zapewniają bezpieczny transport po drogach.

Producent zadbał o bezpieczną zabawę poprzez montaż w pługu miękkich, gumowych opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz bez uciążliwego hałasu dokonywanego przez zabawkę. Dodatkowo zamontowane jest kółko profilowane, które podpiera ciężar maszyny i automatycznie dostosowuje się do jej kierunku jazdy.

Pług jest bardzo uniwersalny i może być oczywiście ciągnięty przez wszystkie ciągniki marki Bruder.

W skrócie:
 • dwa położenia maszyny: robocze i transportowe;
 • dwa położenia w czasie pracy: lewe i prawe;
 • składany dyszel;
 • kółko podpierające, które się obraca;
 • gumowe opony z profilowanym bieżnikiem;
 • pasuje do wszystkich ciągników rolniczych Bruder;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02250
Wiek:
4+
Wymiary:
725 x 150 x 120 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
640 x 150 x 120 mm
Marka:
Lemken

Super Pakowanie

Chcieliśmy Cię poinformować, że mamy tutaj mistrzów pakowania! Nasz zespół pakujący to specjaliści w dziedzinie "opakowań na złoty medal" oraz prawdziwi czarodzieje w swojej dziedzinie. Uzbrojeni w folię bąbelkową, tekturę, taśmę i mnóstwo kreatywności, tworzą magiczne kokony ochronne dla Twoich skarbów. Jeśli byśmy mogli, wręcz podróżowalibyśmy z Twoją przesyłką, trzymając ją w bezpiecznym uścisku przez całą drogę! :)

Czy to kolekcjonerskie lalki czy pierwszy rower do nauki akrobacji w chmurach ;), traktujemy wszystko z takim samym szacunkiem i ostrożnością. Nasze paczki nie tylko chronią, ale też pozwalają Twoim przedmiotom poczuć się wyjątkowo, jakby podróżowały w pierwszej klasie.

pakowanie paczki 1 pakowanie 2 pakowanie 3

pakowanie 4 pakowanie 5 pakowanie 6

Pakowanie Prezentowe

Wiesz co? Nie tylko dostarczamy prezenty – tworzymy magiczne opakowania, które same w sobie są częścią całego doświadczenia! To trochę jak zawijanie marzeń w kolorową taśmę i obsypywanie ich szczęśliwą iskrą.

Nasi kreatywni specjaliści od pakowania prezentów to prawdziwi artyści. Każdy węzeł, kokardka i urocza ozdoba są starannie dobierane, żeby twój prezent prezentował się, no cóż, jak milion dolarów! Niezależnie od tego, czy to urodziny, święta czy po prostu "dla Ciebie od Ciebie", tworzymy opakowania, które wywołują uśmiech już na pierwszy rzut oka.

Jeżeli chcesz dodać życzenia do pięknie zapakowanej paczki, napisz je w polu „Dodaj notatkę do prezentu" (opcja dostępna w koszyku).

notatka o życzeniach

Dziękujemy za zaufanie i możliwość zapakowania Twoich skarbów. Cieszymy się, że możemy być częścią ich podróży!

pakowanie_prezentowe1 pakowanie_prezentowe2 pakowanie_prezentowe3

pakowanie_prezentowe4 pakowanie_prezentowe5

Jeśli masz jakieś nietypowe życzenia dotyczące pakowania, jesteśmy gotowi do wyzwania! Chcemy, żeby każda przesyłka opuściła naszą przestrzeń pakowania z uśmiechem i pewnością, że czeka ją przygoda na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

 opakowanieozdobne.jpg

Ale to nie wszystko! :)

Wielu klientów doceniło zakupy w naszym sklepie i nasze super pakowanie. Sprawdź nasze znakomite opinie na portalu CENEO.

Dziękujemy wszystkim klientom za poświęcony czas na wystawienie opinii, bardzo nas to cieszy i motywuje do pracy :)

Z pozdrowieniami,

Zespół Mistrzów Pakowania z Todler.pl :)