Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Prasa do słomy Bruder 02017
  • Prasa do słomy Bruder 02017
Prasa do słomy Bruder 02017

Prasa do słomy Bruder 02017

Kod producenta: BR02017
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Prasa do słomy Bruder 02017

Prasa do słomy Bruder 02017

 


Prasa do słomy John Deere od firmy Bruder przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 lat. Zabawka została wykonana z najwyższej jakości tworzywa, przy zachowaniu intensywności kolorów. Prasa została odwzorowana w skali 1:16 zgodnie z modelem spotykanym w polskich gospodarstwach rolnych.

Prasa do słomy to znakomite uzupełnienie serii, która jest przydatna dla urwisów szczególnie w czasie żniw. Zabawa w zbieranie słomy oraz tworzenie kostek pobudza dziecięcą wyobraźnie oraz umila wolny czas, szczególnie podczas wakacji.

Prasa posiada podnoszone klapy boczne, dzięki którym ciekawe świata dziecko może podejrzeć wygląd maszyny od środka. Wygląd wewnętrzny modelu został odwzorowany zgodnie z rzeczywistą maszyną. Co więcej, podbieracz, który zbiera plon z pola obraca się, a nasz urwis może czerpać jeszcze więcej atrakcji i przyjemności z zabawy.

Nie trzeba martwić się także o opadanie prasy w trakcie zabawy malucha. Dodana w modelu wysuwana podpora umożliwia utrzymanie zabawki oraz minimalizuje utrudnienia dla naszej pociechy podczas odstawiania jej na półkę.

Producent zadbał również o bezpieczne użytkowanie zabawki. W przyczepie zamontowano gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów do wykonania opon, dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, chociażby w ogrodzie.

W zabawce działa system wysuwu sprasowanych bel z komory, dlatego też producent, aby urozmaicić frajdę dla malucha do zestawu dołączył dwie kostki sprasowanej słomy.

Prasa do słomy jest bardzo uniwersalna, ponieważ pasuje do wszystkich ciągników firmy Bruder.

W skrócie:
  • obracający podbieracz;
  • wysuwana podpora;
  • podnoszone klapy boczne;
  • gumowe i profilowane opony;
  • system wysuwu sprasowanych bel z komory;
  • 2 kostki sprasowanej słomy;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02017
Wiek:
3+
Wymiary:
390 x 145 x 160 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
420 x 180 x 220 mm
Marka:
John Deere