Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Owijarka sprasowanego siana Bruder 02122
  • Owijarka sprasowanego siana Bruder 02122
  • Owijarka sprasowanego siana Bruder 02122
  • Owijarka sprasowanego siana Bruder 02122
Owijarka sprasowanego siana Bruder 02122 Owijarka sprasowanego siana Bruder 02122 Owijarka sprasowanego siana Bruder 02122
Owijarka sprasowanego siana Bruder 02122

Owijarka sprasowanego siana Bruder 02122

Kod producenta: BR02122
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
89,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Owijarka sprasowanego siana Bruder 02122

Owijarka sprasowanego siana Bruder 02122

 

Owijarka sprasowanego siana od firmy Bruder przeznaczona jest dla dzieci powyżej 4 roku życia. Prasa została odwzorowana w skali 1:16 zgodnie z modelem spotykanym w polskich gospodarstwach rolnych. Zabawka została wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, przy zachowaniu barw.

Owijarka to ciekawe rozszerzenie serii, spodoba się każdemu urwisowi szczególnie w czasie zbiorów i żniw. Zabawa w foliowanie bel oraz dbanie o ich ochronę pobudza dziecięcą wyobraźnie, przybliża prace wykonywane w gospodarstwie, a także umila wolny czas, szczególnie podczas wakacji.

Zabawka posiada w pełni funkcjonalny system podawania bel za pomocą ruchomej łyżki. Podczas przemieszczania beli na platformę do owijania słomy, platforma unosi się. Dodatkowo miejsce przeznaczone na owijanie beli obraca się podczas jazdy maszyny, aby zabawa przypominała prawdziwą czynność zabezpieczania beli przed czynniki atmosferycznymi. Bela po foliowaniu jest opuszczana w miejsce magazynowania poprzez ruchome, czarne ramię.

Producent zadbał również o bezpieczne użytkowanie zabawki. W owijarce zamontowano gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów do wykonania opon, dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, chociażby w ogrodzie.


Aby nasz urwis czerpał jeszcze więcej przyjemności z zabawy do maszyny dołączone zostały dwie bele sprasowanej słomy: owinięta czarną folią oraz nieowinięta.

Owijarka sprasowanego siana jest uniwersalna, pasuje do wszystkich ciągników rolniczych firmy Bruder.

W skrócie:
  • podnoszona łyżka podawania bel;
  • system podawania bel na owijak;
  • obrotowy system owijający;
  • gumowe koła z profilowanym bieżnikiem;
  • dołączone do zestawu 2 bele słomy (owinięta i nieowinięta);
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02122
Wiek:
4+
Wymiary:
400 x 146 x 171 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
380 x 190 x 220 mm