Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Kolejka drewniana na farmie Brio World 33719

Kolejka drewniana na farmie Brio World 33719

Kod producenta: BRIO33719
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(31.01.2023)
174,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Kolejka drewniana na farmie Brio World 33719

Kolejka drewniana na farmie Brio World 33719

 

Brio World Kolejka drewniana na farmie 33719 pozwoli na stworzeniu własnego gospodarstwa domowego. Dzięki posiadaniu 19-elementowemu zestawowi nasze pociechy mogą wcielić się w rolę rolnika. Podczas gdy zwierzątka pasą się na łące, w tym czasie traktorek przewiezie siano z pól, a dodatkowo za pomocą dźwigu magnetycznego możesz je przenieść na poddasze dachu. Natomiast kiedy zapadnie zmrok zwierzątka umieść na wozie, a przy pomocy rozkładanej rampy i małej lokomotywy przetransportujesz zwierzęta na gospodarstwo.

Z zestawem na farmie wybudujesz drewnianą, okrągłą pętle otaczającą gospodarstwo ze zwierzątkami. Dziecięcą zabawę urozmaici dołączona do kompletu ciuchcia z wagonikiem, traktor oraz figurka krowy. Nasze najmłodsze pociechy poczują się niczym w prawdziwym gospodarstwie.

Z uwagi na bezpieczeństwo naszych najmłodszych pociech zestaw przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Farmę zaprojektowano i wyprodukowano bezpośrednio we Szwecji. W całości asortyment spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa CE oraz FSC, który gwarantuje, że pozyskane drewno do produkcji zachowuje żywotność lasów i ich bogactw naturalnych.

Tworzenie trakcji kolejowej dla pociągów to niezwykle kreatywna zabawa rozwijająca wyobraźnię, umiejętności manualne, a także koordynację dzieci. Każdy nowy element o różnym kształcie pozwoli na poszerzenie wyobraźni oraz zwiększeniu możliwości w trakcie zabawy drewnianymi kolejkami.

Brio to szwajcarska marka specjalizująca się w produkcji drewnianych zabawek. Producent tworząc asortyment skupia się na bezpieczeństwie, wysokiej jakości produktów, a przede wszystkim na łatwym zrozumieniu oraz rozwoju dziecka. Ciekawe zabawki firmy Brio zapewnią mnóstwo radości oraz utworzą wiele szczęśliwych wspomnień z ich dzieciństwa. Drewniane koleje oraz pociągi zachęcą do kreatywnego myślenia, rozwiną umiejętności manualne, a przede wszystkim poszerzą dziecięcą wyobraźnię.

W zestawie:

 • 8x torów;
 • stodoła;
 • lokomotywa;
 • wagon;
 • traktor;
 • przyczepa;
 • przejazd kolejowy;
 • płoty;
 • figurka krowy;
 • bela siana;
 • znak drogowy.
Producent:
BRIO
Kod producenta:
33719
Wiek:
3+
Ilość elementów:
20
Wymiary:
55,5 x 17,7 cm
Wymiary opakowania:
36,5 x 27 x 12 cm (szer x wys x gł)