Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Filtruj według

Cena

Cena

  • 469,00 zł - 499,00 zł

Kolor

Kolor

Aktywne filtry

PUKY LR 1L

Aktywne filtry

Aktywne filtry

Rowerki biegowe PUKY LR 1L dla dzieci

Rowerki biegowe PUKY LR 1L to wspaniała forma rozrywki dla dzieci, dzięki której maluch może bawić się ze swoim rodzeństwem lub rówieśnikami. Pojazdy sprawiają, że pociecha chętniej spędza czas na świeżym powietrzu, co w dzisiejszych czasach jest tak ważną sprawą. Jazda na rowerze jest jednym z wielu zajęć ruchowych, które stymulują prawidłowy rozwój dziecka. Rowerek Puky LR 1L pozwala na rozpoczęcie wspaniałej przygody z rowerem od pierwszych lat życia. Przy jeździe na rowerku biegowym dziecko odpycha się nóżkami, co pozwala na oswojenie się z pojazdem przed nauką jazdy na klasycznym dwukołowcu. Rowerki biegowe uczą kierowania pojazdem oraz utrzymywania równowagi. Dodatkowo rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, a także wpływają na kondycję. Oferowane przez nasz sklep z zabawkami rowerki biegowe Puky LR 1L to wysokiej jakości pojazdy gwarantujące małym kierowcom bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Rowerek Puky LR 1L jest świetną propozycją dla maluchów od 2,5 roku życia. Pojazd wyróżnia się prostym i szybkim montażem. Dodatkowo charakteryzuje się niezwykle solidną konstrukcją oraz wygodą użytkowania.

Rowerek biegowy PUKY LR 1L dla najmłodszych

Każda biegówka PUKY LR 1L została idealnie wyważona, dzięki czemu maluch bez problemu poradzi sobie podczas jazdy, nawet na nierównym podłożu. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór rowerków biegowych dla dzieci. Bogata kolorystyka oraz różnorodność modeli sprawią, że każdy młody kierowca znajdzie coś dla siebie. Rowerki biegowe dla dzieci Puky sprawdzą się idealnie dla wszystkich chłopców i dziewczynek, które mają niespożytkowane pokłady energii. Już od najmłodszych lat dzieci powinny spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, a rodzicie powinni rozwijać w nich zamiłowanie do sportu i ruchu. Z całą pewnością każdy mały sportowiec pokocha rowerek biegowy Puky od pierwszego użytkowania, a dzięki wysokiej trwałości skorzysta z niego podczas wielu spacerów oraz niezwykłych przygód.