Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Dzwonek Micro czerwony AC4650

Dzwonek Micro czerwony AC4650

Kod producenta: MICROAC4650
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(08.07.2022)
39,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Dzwonek Micro czerwony AC4650

Dzwonek Micro czerwony AC4650

 

Dzwonek w kolorze czerwonym to idealny gadżet do hulajnogi Micro. Podczas przejażdżki zasygnalizuj przechodniów, że zmierzasz w ich stronę. Dzwonek marki Micro pasuje do oryginalnych hulajnóg Micro Mini oraz Maxi Micro, ale również rowerków biegowych czy innych pojazdów posiadających kierownicę. Sprawdzi się również na kierownicę o standardowej średnicy 22 mm. To wszystko możliwe jest, dzięki silikonowemu paskowi, który jest bardzo elastyczny oraz posiada regulację długości. Srebrny sygnalizator z czerwonym paskiem jest wodoodporny, stabilny oraz bardzo prosty w montażu.

Dziecko przy używaniu dzwonka uczy się koordynacji ruchów podczas jazdy, a także prostych zasad bezpieczeństwa i zachowania na drodze. Dodatek sprawdzi się również jako prezent bądź dodatek, aby nadać nowy wygląd dla wcześniej posiadanego sprzętu.

Producent:
MICRO
Kod producenta:
AC4650
Kolor:
czerwony