Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Klocki Brick Trick Empire State Building Trefl 61785

Klocki Brick Trick Empire State Building Trefl 61785

Kod producenta: BT61785
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
129,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Klocki Brick Trick Empire State Building Trefl 61785

Klocki Brick Trick Empire State Building Trefl 61785

 

Marka Trefl wzbogaca serię Brick Trick o zestaw 61785 Empire State Building typowo stworzony dla małych miłośników popularnych zabytków. Z serią Brick Trick Travel przeniesiesz się do świata kreatywnej zabawy, aby murować, ciąć, kleić i dekorować. Z twórczym zestawem zbudujesz słynny nowojorski wieżowiec, który będzie miał aż 50 cm wysokości.

Bogaty komplet klocków z pewnością sprawdzi się na podarunek na specjalne okazje czy też bez. Kreatywny zestaw przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 7 roku życia. Zostań budowniczym i zbuduj symbol Nowego Jorku.

Z zestawem marki Brick Trick otrzymasz 420 prawdziwych cegiełek, które zostały wypalane w temperaturze 1000 C, dodatkowo komplet uzupełnią drewniane deseczki oraz elementy dekoracyjne.

Firma Trefl dba o środowisko, dlatego klocki stworzono aż z 97% naturalnych składników.

Producent dbając o komfortową zabawę do zestawu dołączył instrukcję mającą na celu pomóc w ułożeniu całej budowy, a dodatkowo znajdują się również naklejki z rysunkiem fundamentów jak dokładnie ma być ułożona konstrukcja. Co więcej taki zestaw sprawdzi się nie tylko dla chłopców, ale również dziewczynek. Świetnie skomponowany zestaw to spełnienie dziecięcych marzeń. Konstruktorski zestaw zachwyci nie tylko nasze najmłodsze pociechy, ale również ich rodziców. Może to być świetna opcja do spędzenia wspólnego czasu wraz z rodzicami. Układanie klocków pozwoli na wszechstronny rozwój dziecka oraz rozwinięcie zdolności manualnych.

W zestawie:

  • 420 cegiełek;
  • drewniane deseczki;
  • elementy dekoracyjne;
  • klej;
  • podstawka HDF
  • naklejka z rozrysem fundamentów
  • instrukcja.
Producent:
TREFL
Kod producenta:
61785
Wiek:
7+
Wymiary opakowania:
396 x 266 x 89 mm
Poziom trudności:
4/5