Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Ładowarka teleskopowa JLG 2505 Bruder 02140
 • Ładowarka teleskopowa JLG 2505 Bruder 02140
 • Pomarańczowa Ładowarka teleskopowa JLG 2505 do zabawy Bruder 02140
 • Ładowarka teleskopowa JLG 2505 Bruder 02140
Ładowarka teleskopowa JLG 2505 Bruder 02140 Pomarańczowa Ładowarka teleskopowa JLG 2505 do zabawy Bruder 02140 Ładowarka teleskopowa JLG 2505 Bruder 02140
Ładowarka teleskopowa JLG 2505 Bruder 02140

Ładowarka teleskopowa JLG 2505 Bruder 02140

Kod producenta: BR02140
Dostępność: brak produktu
 Zapytaj o produkt
Ładowarka teleskopowa JLG 2505 Bruder 02140

Ładowarka teleskopowa JLG 2505 Bruder 02140

 


Wysyłamy w poniedziałek, 04.12

Ładowarka teleskopowa JLG 2505 uzupełnia wyjątkową kolekcję serii maszyn marki Bruder. Stwarzaj historyjki, odgrywaj scenki z dzieckiem, by pobudzić wyobraźnię dziecka. Zabawka została odwzorowana zgodnie z pojazdem użytkowym spotykanym na placu budowy czy placu składowym. Model został odtworzony w skali 1:16 z wysoką precyzją oraz wszystkimi detalami. Zabawkę wykonano z dobrej jakości tworzywa sztucznego o intensywnych kolorach, które nadają maszynie eleganckiego wyglądu. Zestaw przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Ładowarka posiada w pełni ruchome ramię wysięgnika sterowane 3 pokrętłami. Pokrętło znajdujące się z tyłu pojazdu umożliwia podnoszenie i opuszczanie chwytaka, odpowiada za jego wysokość. Druga korbka reguluje długość ramienia, natomiast pokrętło, na szczycie ładowacza umożliwia regulację kąta nachylenia samej łyżki ładowacza. Dziecko dostosowuje parametry zabawki według swojej potrzeby. Może przesunąć niepotrzebny usyp, przewieźć ładunek do miejsca magazynowania czy załadować go na przyczepę. Gdy znudzi Ci się przewożenie ładunków ładowaczem wystarczy zmienić łyżkę na inne akcesorium.

JLG posiada otwierane drzwiczki kabiny operatora, po to by włożyć do niego figurkę kierującą pojazdem. Postać nie jest dołączona do opakowania. Dodatkowo maszyna posiada z tyłu pojazdu hak do którego możemy doczepić inne maszyny rolnicze. Istnieje możliwość jego całkowitego demontażu, aby urozmaicić dziecku czas podczas zabawy.

Na korpusie pojazdu znajduje się pokrętło, którym dziecko może sterować dwoma osiami kół (przednią i tylną). Ułatwia to skręcanie oraz zawracanie maszyną. Manewrowanie stanie się dla dziecka czystą przyjemnością.

Zabawa naszego dziecka jest zupełnie bezpieczna. Zapewnia to montaż w zestawie miękkich gumowych opon z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz bez uciążliwego hałasu. Małe drobnostki oraz unowocześnienia pobudzą wyobraźnię, zachęcą dziecko do dalszej zabawy a może pozwolą odnaleźć ich nowe pasje.

W skrócie:
 • sterowanie dwoma osiami kół (przednią i tylną) za pomocą srebrnego pokrętła na korpusie pojazdu;
 • podnoszone i opuszczane ramię wysięgnika teleskopowego za pomocą pokrętła z korbką;
 • regulacja długości ramienia ładowacza dodatkowym pokrętłem;
 • otwierane drzwi kabiny operatora;
 • możliwość regulacji kąta nachylenia łyżki ładowacza za pomocą srebrnego pokrętła;
 • możliwość zdjęcia łyżki i zmiany na inne akcesorium;
 • zdejmowany hak z tyłu pojazdu;
 • gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02140
Wiek:
3+
Wymiary:
335 x 142 x 140 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
380x160x180 mm
Marka:
Inna

Super Pakowanie

Chcieliśmy Cię poinformować, że mamy tutaj mistrzów pakowania! Nasz zespół pakujący to specjaliści w dziedzinie "opakowań na złoty medal" oraz prawdziwi czarodzieje w swojej dziedzinie. Uzbrojeni w folię bąbelkową, tekturę, taśmę i mnóstwo kreatywności, tworzą magiczne kokony ochronne dla Twoich skarbów. Jeśli byśmy mogli, wręcz podróżowalibyśmy z Twoją przesyłką, trzymając ją w bezpiecznym uścisku przez całą drogę! :)

Czy to kolekcjonerskie lalki czy pierwszy rower do nauki akrobacji w chmurach ;), traktujemy wszystko z takim samym szacunkiem i ostrożnością. Nasze paczki nie tylko chronią, ale też pozwalają Twoim przedmiotom poczuć się wyjątkowo, jakby podróżowały w pierwszej klasie.

pakowanie paczki 1 pakowanie 2 pakowanie 3

pakowanie 4 pakowanie 5 pakowanie 6

Pakowanie Prezentowe

Wiesz co? Nie tylko dostarczamy prezenty – tworzymy magiczne opakowania, które same w sobie są częścią całego doświadczenia! To trochę jak zawijanie marzeń w kolorową taśmę i obsypywanie ich szczęśliwą iskrą.

Nasi kreatywni specjaliści od pakowania prezentów to prawdziwi artyści. Każdy węzeł, kokardka i urocza ozdoba są starannie dobierane, żeby twój prezent prezentował się, no cóż, jak milion dolarów! Niezależnie od tego, czy to urodziny, święta czy po prostu "dla Ciebie od Ciebie", tworzymy opakowania, które wywołują uśmiech już na pierwszy rzut oka.

Jeżeli chcesz dodać życzenia do pięknie zapakowanej paczki, napisz je w polu „Dodaj notatkę do prezentu" (opcja dostępna w koszyku).

notatka o życzeniach

Dziękujemy za zaufanie i możliwość zapakowania Twoich skarbów. Cieszymy się, że możemy być częścią ich podróży!

pakowanie_prezentowe1 pakowanie_prezentowe2 pakowanie_prezentowe3

pakowanie_prezentowe4 pakowanie_prezentowe5

Jeśli masz jakieś nietypowe życzenia dotyczące pakowania, jesteśmy gotowi do wyzwania! Chcemy, żeby każda przesyłka opuściła naszą przestrzeń pakowania z uśmiechem i pewnością, że czeka ją przygoda na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

 opakowanieozdobne.jpg

Ale to nie wszystko! :)

Wielu klientów doceniło zakupy w naszym sklepie i nasze super pakowanie. Sprawdź nasze znakomite opinie na portalu CENEO.

Dziękujemy wszystkim klientom za poświęcony czas na wystawienie opinii, bardzo nas to cieszy i motywuje do pracy :)

Z pozdrowieniami,

Zespół Mistrzów Pakowania z Todler.pl :)