Hot Deals
MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752
 • MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752
 • MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752
 • MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752
MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752 MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752 MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752
MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752

MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752

Kod producenta: BR02752
Dostępność: duża ilość
 Zapytaj o produkt
MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752

MAN TGA wywrotka z ładowarką Bruder 02752

 

Qty
204,00 zł+ koszty wysyłki
Dostępny

Oferujemy darmową dostawę już od 300 zł. Możesz skorzystać z usług kuriera DPD, zamówić do Paczkomatu InPost lub odebrać zamówienie w naszym sklepie.

Do wyboru masz wiele form płatności: blikiem, kartą, przelewem tradycyjnym lub przez Przelewy24. To pełne bezpieczeństwo Twoich płatności w internecie oraz gwarancja szybkich zakupów online. Do wyboru są także raty w Santander.

Załaduj towar na przyczepę ciężarówki za pomocą ładowarki i przetransportuj w wybrane miejsce, a następnie towar rozładuj za pomocą wywrotu. Wszystko to możesz wykonać w mgnieniu oka z zestawem z kołową ładowarką przegubową Fiat FR130 i ciężarówką budowlaną MAN TGA. Zabawka spodoba się na pewno urwisom, które uwielbiają zabawę w przewóz ładunków w piasku oraz skończyły 3 lata. Ładowarka i ciężarówka wywrotka zostały wykonane w skali 1:16 zgodnie z prawdziwymi odpowiednikami maszyn. Nawet ich kolory są takie same. Przy zabawie z zestawem dziecko może odgrywać scenki z budowy drogi, domku czy osiedla. Zabawa w przewóz zebranych plonów, piasku czy innych zabawek rozwija i pobudza dziecięcą wyobraźnie.

Ciężarówka wywrotka
posiada trzyosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Kabina kierowcy w samochodzie odchyla się, aby ciekawe świata dziecko mogło podejrzeć wygląd silnika maszyny ukryty pod spodem naczepy. Wewnętrzne części samochodu zostały wykonane jak w prawdziwej maszynie.

Podczas rozładunku towaru istnieje możliwość zastosowania wywrotu oraz otwarcia trzech burt. Dwa sposoby rozładunku ułatwią dziecku rozładowywanie zbiorów, urozmaicą zabawę oraz przyśpieszą cały proces. Skrzynia ładunkowa w samochodzie jest podnoszona na ramieniu, które jest blokowane przy maksymalnym otwarciu przyczepy. Dziecko może samo wybrać, którym sposobem będzie wysypywało przewieziony ładunek. Wywrotkę MAN TGA można dodatkowo wyposażyć w moduł świetlno - dźwiękowy montowany na wierzchu kabiny. Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność.

Ładowarka z zestawu posiada dwuosiowe zawieszenie, które zwiększa możliwości załadunkowe, a także trwałość zabawki. Zastosowany przegub przedniej osi ułatwia sterowanie oraz skręcanie zabawką, a mała pociecha czerpie jeszcze więcej frajdy z zabawy.

Z przodu maszyny znajduje się w pełni funkcjonalne ruchome ramię ładowarki. Po podniesieniu ramienia na odpowiednią wysokość wystarczy je zablokować by pozostało w ustawionej pozycji. Dodatkowo istnieje możliwość przechylania samej szufli ładowarki, w przypadku, gdy chcemy np. poszerzyć wykop czy zabrać więcej ładunku.
Cały zestaw wyposażono w gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, dlatego można korzystać z niej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Po udanej zabawie w piaskownicy ubrudzone pojazdy wystarczy umyć pod bieżąco wodą by kolejną scenkę móc odgrywać już w domu. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków.

Wywrotka MAN TGA w skrócie:
 • trzyosiowe zawieszenie;
 • odchylana kabina kierowcy;
 • skrzynia ładunkowa z możliwością wywrotu;
 • otwierane z trzech stron burty skrzyni;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;

Ładowarka kołowa w skrócie:
 • w pełni funkcjonalne ramię z możliwością blokady;
 • ruchomy ładowacz czołowy;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • skrętna przegubowa oś przednia;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02752
Wiek:
3+
Wymiary:
MAN: 415 x 175 x 215 mm Ładowarka: 400 x 155 x 180 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
725 x 175 230 mm
Marka:
MAN
Zabawka sugerowana dla:
Chłopca

Super Pakowanie

Chcieliśmy Cię poinformować, że mamy tutaj mistrzów pakowania! Nasz zespół pakujący to specjaliści w dziedzinie "opakowań na złoty medal" oraz prawdziwi czarodzieje w swojej dziedzinie. Uzbrojeni w folię bąbelkową, tekturę, taśmę i mnóstwo kreatywności, tworzą magiczne kokony ochronne dla Twoich skarbów. Jeśli byśmy mogli, wręcz podróżowalibyśmy z Twoją przesyłką, trzymając ją w bezpiecznym uścisku przez całą drogę! :)

Czy to kolekcjonerskie lalki czy pierwszy rower do nauki akrobacji w chmurach ;), traktujemy wszystko z takim samym szacunkiem i ostrożnością. Nasze paczki nie tylko chronią, ale też pozwalają Twoim przedmiotom poczuć się wyjątkowo, jakby podróżowały w pierwszej klasie.

pakowanie paczki 1 pakowanie 2 pakowanie 3

pakowanie 4 pakowanie 5 pakowanie 6

Pakowanie Prezentowe

Wiesz co? Nie tylko dostarczamy prezenty – tworzymy magiczne opakowania, które same w sobie są częścią całego doświadczenia! To trochę jak zawijanie marzeń w kolorową taśmę i obsypywanie ich szczęśliwą iskrą.

Nasi kreatywni specjaliści od pakowania prezentów to prawdziwi artyści. Każdy węzeł, kokardka i urocza ozdoba są starannie dobierane, żeby twój prezent prezentował się, no cóż, jak milion dolarów! Niezależnie od tego, czy to urodziny, święta czy po prostu "dla Ciebie od Ciebie", tworzymy opakowania, które wywołują uśmiech już na pierwszy rzut oka.

Jeżeli chcesz dodać życzenia do pięknie zapakowanej paczki, napisz je w polu „Dodaj notatkę do prezentu" (opcja dostępna w koszyku).

notatka o życzeniach

Dziękujemy za zaufanie i możliwość zapakowania Twoich skarbów. Cieszymy się, że możemy być częścią ich podróży!

pakowanie_prezentowe1 pakowanie_prezentowe2 pakowanie_prezentowe3

pakowanie_prezentowe4 pakowanie_prezentowe5

Jeśli masz jakieś nietypowe życzenia dotyczące pakowania, jesteśmy gotowi do wyzwania! Chcemy, żeby każda przesyłka opuściła naszą przestrzeń pakowania z uśmiechem i pewnością, że czeka ją przygoda na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

 opakowanieozdobne.jpg

Ale to nie wszystko! :)

Wielu klientów doceniło zakupy w naszym sklepie i nasze super pakowanie. Sprawdź nasze znakomite opinie na portalu CENEO.

Dziękujemy wszystkim klientom za poświęcony czas na wystawienie opinii, bardzo nas to cieszy i motywuje do pracy :)

Z pozdrowieniami,

Zespół Mistrzów Pakowania z Todler.pl :)

W paczce znajdziesz:

- zamawiany produkt (bardzo dobrze zapakowany!)

- katalog brudera w formie papierowej

- upominek od nas :)

- nasze uśmiechy i wdzięczność z zakupów ślemy bezprzewodowo ;)

Todler Paczka