Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
MB Sprinter Komunalny z figurką i akcesoriami Bruder 02677

MB Sprinter Komunalny z figurką i akcesoriami Bruder 02677

Kod producenta: BR02677
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(08.07.2022)
179,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
MB Sprinter Komunalny z figurką i akcesoriami Bruder 02677

MB Sprinter Komunalny z figurką i akcesoriami Bruder 02677

 

MB Sprintera komunalny 02677 od marki Bruder nie może zabraknąć w kolekcji przyszłych pracowników pomocy drogowej. Ze względu na występowanie w zestawie małych elementów, zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci od 4 roku życia. Zabawka została odwzorowana w skali 1:16 zgodnie z rzeczywistym modelem spotykanym na drogach. Naprawy i konserwacja dróg, chodników i parków są powszechne w każdym mieście i gminie. Ze względu na swój rozmiar i zmienny charakter MB Sprinter jest pojazdem preferowanym przez wiele gmin.

Producent do zestawu dołączył figurkę robotnika drogowego z ruchomymi kończynami oraz głową, aby umieszczać je w pojazdach marki oraz dowolnie kształtować pozy. Figurka posiada ruchome dłonie, by bez problemu trzymać kierownicę pojazdu lub inne akcesoria niezbędne do wykonywania pracy. Do kompletu załączono: trzy znaki drogowe, pachołki oraz taczka z szuflą i szczotką do zamiatania. Akcesoria pasują do każdej figurki z serii bWorld.

Model posiada przeszkloną kabinę kierowcy, którą dziecko podczas zabawy może otworzyć i umieścić w niej kierowcę, aby mógł on bez przeszkód dojechać na miejsce zgłoszenia. Wystarczy otworzyć drzwi kabiny i umieścić w środku robotnika, który będzie kierował pojazdem. Cały zestaw posiada dwuosiowe zawieszenie, które sprawdzi się przy jeździe po nierównym terenie. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

W przyczepie pojazdu przy rozładunku można otworzyć trzy burty, w zależności od chęci dziecka oraz ładunku, który przewozi. Gdy przewozimy sypkie produkty dziecko może rozładować towar przez wywrot za pomocą skrzyni montowanej na ramieniu teleskopowym. Dodatkowo można zablokować skrzynie w pozycji uniesionej.

W opakowaniu znajdują się dwa zdejmowane najazdy, które pozwalają na bezpieczne załadowanie pojazdu na przyczepę. Wystarczy ustawić je przy tylnej burcie, a mini wywrotka wjedzie do środka. Z tyłu samochodu znajduje się hak, dzięki któremu zaholujemy niesprawny samochód czy traktor, połącz samochody linką i gotowe.

Odpowiednia widoczność na drodze to podstawa. Ostrzeżenie dla kierowców oraz dotarcie na miejsce pracy zapewni zamontowany moduł świetlno – dźwiękowy, a także sprawi większą frajdę z zabawy dla naszego malucha. Dołączony moduł steruje 4 pomarańczowymi światłami. Dodatek obsługiwany jest za pomocą 4 przycisków, które wydają dźwięk 3 różnych sygnałów syren uprzywilejowanych oraz odgłos zapalanego silnika. Można wyłączyć światła i dźwięk naciskając ponownie przycisk lub poczekać ok. 20 sekund aż wyłączą się same.

Producent zadbał o zabawę naszego dziecka, poprzez montaż w samochodzie miękkich gumowych opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz bez uciążliwego hałasu. Zabawa w ratownika medycznego pobudza wyobraźnię, zachęca dziecko do dalszej zabawy czy też pozwoli odnaleźć ich nowe pasje.

W skrócie:

  • otwierane z trzech stron burty ładunkowe;
  • przyczepa wywrotka na ramieniu teleskopowym z możliwością blokady;
  • dwuosiowe zawieszenie;
  • otwierane drzwi kabiny kierowcy;
  • zdejmowane najazdy;
  • zamontowany hak z tyłu przyczepy;
  • gumowe opony z profilowanym bieżnikiem;
  • zamontowany moduł świetlno- dźwiękowy;
  • dołączone akcesoria: figurka robotnika drogowego z taczką, pachołki i 4 znaki drogowe;
  • w zestawie adapter do osprzętu z przodu pojazdu;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02677
Wiek:
4+
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Marka:
Mercedes