Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
MB Sprinter Laweta pomocy drogowej Bruder 02675

MB Sprinter Laweta pomocy drogowej Bruder 02675

Kod producenta: BR02675
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(31.01.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
MB Sprinter Laweta pomocy drogowej Bruder 02675

MB Sprinter Laweta pomocy drogowej Bruder 02675

 


Nowość 2022 to zastępca wycofanego z produkcji Mercedesa pomocy drogowej 02535. Nowoczesny design autotransportera robi wrażenie już przy pierwszym spotkaniu. Nowy model wyróżnia nowa kabina z innymi światłami, zupełnie inne koła i moduł dźwiękowy. Pojazd transportowany na lawecie również się zmienił i jest nim niebieski Roadster. Pomoc drogowa MB Sprinter z Raodsterem sprawie, że przewieziesz każdy niesprawny pojazd jak też odholujesz ten po wypadku. Laweta MB Sprinter dominuje na polskich drogach, dlatego też został dodany do gamy pojazdów marki Bruder w skali 1:16. Pojazd w najmniejszym szczególe przypomina oryginał, również pod względem kolorystyki. Zabawka została wykonana z doskonałą precyzją, a sama konstrukcja jest bardzo solidna. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci od 4 roku życia. Zestaw składa się z dwóch pojazdów: lawety MB Sprinter oraz niebieskiego Roadstera.

Pomoc drogowa posiada dwuosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Drzwi przeszklonej kabiny otwierają się by na miejscu kierowcy lub pasażera umieścić figurkę z serii bWorld. Figurka nie jest dołączona. Dostępna jest jako oddzielny produkt.

Z przodu lawety zamontowano adapter do którego możesz podczepić dodatkowy sprzęt, aby zabawie dodać nowego wymiaru. Z kolei z tyłu kabiny lawety znajduje się wciągarka linowa jest ona zwijana i rozwijana za pomocą pokrętła znajdującego się tuż obok bębna, na który nawijana jest linka. Dzięki tej wciągarce nawet pojazdy w najtrudniejszych sytuacjach uda się je załadować i przetransportować. Przed wciągnięciem pojazdu na lawetę, należy wysunąć tylne najazdy. Dodatkowym zabezpieczeniem samochodu są kliny pod koła. Kiedy nie są już nam potrzebne, a chcemy mieć je pod ręką, wystarczy przechowywać je w skrzynkach narzędziowych, a z kolei rampy można również wsunąć bezpośrednio do podwozia. Otwierane pojemniki na narzędzia przymocowane są przy lewym i prawym boku platformy.

Niebieski Roadster dodaje uroku całej zabawce. Samochód posiada otwierany dach i oferuje miejsce dla każdej figurki pochodzącej z serii bWorld. Dla jeszcze większej frajdy pojazd wyposażono w nowy system wymiany kół, dlatego dziecko w momencie awarii może wczuć się w rolę mechanika i wymienić koła. Wszystkie koła można zdjąć, aby można było naprawić czy całkowicie wymienić na nowe. Do tej czynności potrzebny jest klucz do kół, który ukryty jest w podwoziu. To będzie ciekawe przeżycie i duma, że nasz urwis samodzielnie wykonuje tego typu czynności.

Bezpieczne i szybkie dotarcie na miejscu wypadku oraz wyróżnienie na drodze zapewni zamontowany moduł świetlno – dźwiękowy, a także sprawi większą frajdę z zabawy dla naszego malucha. Dołączony moduł steruje 2 pomarańczowymi światłami znajdującymi się na dachu pojazdu. Dodatek obsługiwany jest za pomocą 4 przycisków, które wydają dźwięk 3 różnych sygnałów syren uprzywilejowanych (karetki pogotowia, straży pożarnej oraz policji) oraz odgłos zapalanego silnika. Wszystkim odgłosom towarzyszą efekty świetlne. Można wyłączyć światła i dźwięk naciskając ponownie przycisk lub poczekać ok. 20 sekund aż wyłączą się same.

Ponadto zestaw uzupełniają gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, które umożliwiają korzystanie z zabawki nie tylko w domu, ale i na zewnątrz. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dodatkowo dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków.

MB Sprinter w skrócie:

 • otwierane drzwi kabiny kierowcy;
 • przeszklona kabina;
 • boczne lusterka;
 • dwuosiowe zawieszenie;
 • wciągarka linowa do wciągania samochodów;
 • wysuwane rampy załadunkowe;
 • otwieranie pokrywy skrzynek narzędziowych po lewej i prawej stronie;
 • kliny pod koła można przechowywać w skrzynkach narzędziowych;
 • moduł świetlno-dźwiękowy;
 • gumowe, miękkie opony z profilowany bieżnikiem;
 • pasują wszystkie figurki z serii bWorld.

Roadster w skrócie:

 • zdejmowany dach;
 • system wymiany kół;
 • możliwość włożenia figurki z serii  bWorld.
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02675
Wiek:
4+
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
50 x 20 x 19,2 cm
Marka:
Mercedes