Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Ratrak Prinoth Leitwolf Bruder 02545
  • Ratrak Prinoth Leitwolf Bruder 02545
  • Ratrak Prinoth Leitwolf Bruder 02545
  • Ratrak Prinoth Leitwolf Bruder 02545
Ratrak Prinoth Leitwolf Bruder 02545 Ratrak Prinoth Leitwolf Bruder 02545 Ratrak Prinoth Leitwolf Bruder 02545
Ratrak Prinoth Leitwolf Bruder 02545

Ratrak Prinoth Leitwolf Bruder 02545

Kod producenta: BR02545
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(22.08.2022)
284,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Ratrak Prinoth Leitwolf Bruder 02545

Ratrak Prinoth Leitwolf Bruder 02545

 

Ratrak Prinoth Leitwolf 02545 od marki Bruder na pewno przyda się podczas srogich zim. Nowa maszyna uzupełnia kolekcję pojazdów użytkowych, a w rzeczywistości często spotkać ją można na stokach narciarskich. Zabawka wykonana została z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu nasza pociecha może rozsuwać większe zaspy śniegu. Ratrak został wykonany w skali 1:16 i niczym nie odbiega od oryginalnej maszyny. Ze względu na występowanie w zestawie niewielkich elementów, z których wykonano pojazd zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Maszyna posiada regulowaną wysokość pracy przy czym narzędzie można zablokować na ustalonej wysokości, co pozwala dostosować maszynę do danej wielkości zasp. Dodatkowo ostrze pługa z regulowanymi skrzydłami zewnętrznymi obraca się. Równie ważnym elementem, który wyróżnia maszynę jest podnoszony i odchylany tylny dyszel z obrotowym bębnem frezującym i regulowanymi skrzydłami zewnętrznymi. Dzięki temu ratrak Prinoth może zgarnąć jeszcze więcej śniegu.

Ratrak posiada solidne zawieszenie, które sprawdzi się przy jeździe po nierównym terenie. Z kolei drzwi kabiny otwierają się by odgrywać scenki z figurką - posadzić go na miejscu kierowcy lub pasażera. Dziecko może zablokować uniesiony pług i uniknąć trudności przy jeździe po nierównym terenie. Podczas pracy gąsienice obracają się jak w prawdziwej maszynie, a odgrywana scenka wydaje się bardziej realna.

Maszyna posiada dwa położenia - robocze i transportowe. W czasie przejazdu po drodze nasza pociecha może podnieść pług by stwarzało mniejsze zagrożenie. Wystarczy unieść delikatnie część, a znajdzie się ona wówczas w położeniu transportowym. Natomiast, gdy opuścimy pług niżej będzie ustawiony na poziomie traktorka, który podczas jazdy będzie zbierał zaspy śniegu.

W skrócie:
  • podnoszone i obrotowe ostrze pługa z regulowanymi skrzydłami zewnętrznymi;
  • przeszklona kabina;
  • otwierane drzwi kabiny;
  • sprzęg z regulowaną wysokością;
  • gumowe, ruchome gąsienice;
  • podnoszony i odchylany tylny dyszel z obrotowym bębnem frezującym i regulowanymi skrzydłami zewnętrznymi;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02545
Wiek:
4+
Wymiary:
545 x 370 x 185 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
400 x 320 x 290 mm