Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Traktor John Deere 7R 350 z ładowaczem i przyczepą Bruder 03155

Traktor John Deere 7R 350 z ładowaczem i przyczepą Bruder 03155

Kod producenta: BR03155
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
254,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Traktor John Deere 7R 350 z ładowaczem i przyczepą Bruder 03155

Traktor John Deere 7R 350 z ładowaczem i przyczepą Bruder 03155

 

Traktor John Deere 7R 350 Bruder 03155 z ładowaczem czołowym i przyczepą zachwyci każdego bruderowego miłośnika. Ciągnik z całym zestawem odwzorowano w skali 1:16. Zabawka została wykonana z najwyższej jakości tworzywa. Do prowadzenia nowoczesnego gospodarstwa potrzebna jest odpowiednia technologia, dlatego też w ciągniku John Deere serii 7R zastosowano niską masę całkowitą oraz wysoką wydajności. Typowe modele John Deere często możemy zauważyć w rzeczywistości przy wielu czynnościach rolnych. Zabawka przeznaczona jest do użytku dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Zestaw składa się z traktora John Deere 7R 350 z ładowarką czołową oraz przyczepą transportową z osią tandem. Ciągnik posiada przeszkloną kabinę z otwieranymi drzwiczkami. Otwierane drzwi zapewniają miejsce na opcjonalne dostępne figurki bWorld w nowoczesnej kabinie, a to urozmaici zabawę najmłodszych gospodarzy. Bruderowy kolekcjoner ma możliwość otwarcia klapy maski by obejrzeć imponujący silnik. Wygląd został odwzorowany zgodnie z oryginalnym pojazdem.

Pojazdem można sterować dodatkową "długą" kierownicą poprzez szyberdach. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod traktorkiem, między kołami. Dziecko może swobodnie skręcać przednimi kołami, dzięki zastosowaniu przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi. Aby model sprawdził się przy zabawie po nierównym terenie, zastosowano terenowy układ zawieszenia.

Dołączona ładowarka czołowa jest w pełni ruchoma, a chwytak jest otwierany ręcznie. Część można zdementować całkowicie by bawić się samym ciągnikiem czy podczepić do przedniego haka, ukrytego pod podporą, dodatkowy sprzęt rolniczy.

Do ciągnika dołączono również zieloną przyczepę z osią tandemową John Deere. Przyczepa posiada burtę górną i dolną oraz wyposażono w funkcję wywrotu. W dodatku górne ściany boczne można zdjąć, a dolne ściany boczne można otworzyć z trzech stron. Ułatwi to dziecku rozładunek zawartości. W przyczepie również zamontowano podnoszoną skrzynię ładunkową, która jest blokowana na ramieniu teleskopowym.

W całym zestawie zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem pozwalając na zabawę w warunkach domowych jak i na zewnątrz.

Dzięki tylnemu zaczepowi ciągnika o regulowanej wysokości wszystkie inne przyczepy rolnicze mogą być używane i ładowane jednocześnie za pomocą istniejącego ładowacza czołowego.

W skrócie:

 • zdejmowana, ruchoma ładowarka czołowa;
 • przeszklona kabina;
 • otwierane drzwi kabiny;
 • otwierana maska silnika;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • terenowy układ zawieszenia (ruchome zawieszenie przedniej osi);
 • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • zdejmowany obciążnik przedni, pod którym znajduje się hak;
 • zaczep przyczepy z podnośnikiem o regulowanej wysokości za pomocą śruby.

Przyczepa w skrócie:

 • podnoszona i blokowana skrzynia ładunkowa na teleskopowym zawieszeniu;
 • zdejmowalne górne burty;
 • otwierane z trzech stron burty;
 • gumowe i profilowane opony;
 • dwuosiowe zawieszenie.
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03155
Wiek:
3+
Skala:
1:16
Marka:
John Deere