Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
MAN TGS Zamiatarka ulic Bruder 03780
 • MAN TGS Zamiatarka ulic Bruder 03780
 • MAN TGS Zamiatarka ulic Bruder 03780
 • MAN TGS Zamiatarka ulic Bruder 03780
 • MAN TGS Zamiatarka ulic Bruder 03780
MAN TGS Zamiatarka ulic Bruder 03780 MAN TGS Zamiatarka ulic Bruder 03780 MAN TGS Zamiatarka ulic Bruder 03780 MAN TGS Zamiatarka ulic Bruder 03780
MAN TGS Zamiatarka ulic Bruder 03780

MAN TGS Zamiatarka ulic Bruder 03780

Kod producenta: BR03780
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(13.12.2022)
239,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
MAN TGS Zamiatarka ulic Bruder 03780

MAN TGS Zamiatarka ulic Bruder 03780

 

Zamiatarka ulic 03780 marki MAN TGS uzupełnia kolekcję pojazdów, które dbają o porządek w mieście. Samochód niezbędny ekipie sprzątającej drogi świetnie wpisuje się w serię marki Bruder. Żaden inny pojazd nie może zagwarantować tak czystych dróg i chodników :)Zamiatarka odwzorowana w skali 1:16 jest przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia. Ze względu na niewielkie elementy w zestawie zabawka jest odpowiednia do zabawy nieco starszym dzieciom.

Ciężarówka posiada dwuosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe, a rodzic nie musi się martwić o niestabilną konstrukcję pojazdu w czasie zabawy. W samochodzie przednia szybka w kabinie jest przeszklona, a wszystkie drzwi otwierają się, by dziecko mogło posadzić na fotelu jako kierowcę czy pasażera figurkę z serii bWorld. Model wyposażono w składane lusterka boczne. Teraz nawet parkowanie tyłem nie jest trudne, gdyż można dostosować ich wysokość do operatora. W czasie postoju dziecko może złożyć je całkowicie, by nikt ich nie uszkodził. 

Najwięcej radości dziecku sprawią funkcjonalności zamiatarki związane z pracami do których została stworzona. Najciekawsze mogą okazać się wysuwane, obrotowe szczotki czyszczące, które posiadają regulację wysokości pracy (regulacja za pomocą pokrętła). Dwie, mniejsze szczotki zostały zamontowane po bokach ciężarówki, natomiast jedna, główna - znajduje się pod pojazdem do czyszczenia powierzchni. Długa szczotka jest obraca się, gdy zamiatarka jest w ruchu.

Z tyłu zamiatarki znajduje się elastyczny wąż z ssącą rurą, który przyda się do usuwania większych ilości brudu oraz śmieci. Gdy ciężarówka jest przepełniona nasza pociecha może w szybki sposób wyładować kontener na wysypisku i pojechać po drugą partię. Wystarczy przechylić kontener, który zablokuje się na siłowniku, a tylna klapka do opróżnienia otworzy się samodzielnie. Na klapie ciężarówki dziecko może również zamontować pojemniki na odpady, które należy nabyć oddzielnie (nie są dołączone do zestawu). W klapie, z tyłu zamiatarki znajdują się uchwyty przeznaczone na kosze na śmieci.

Dodatkowo designu i elegancji pojazdowi dodają zamontowane miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. To wszystko po to by dziecko bez problemu mogło korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Dzięki tej szczegółowej zabawce dzieci mogą realistycznie odkrywać zadania związane ze zbieraniem i recyklingiem śmieci - "tak jak w rzeczywistości"

Zamiatarkę MAN TGS można dodatkowo uzupełnić o moduł świetlno-dźwiękowy montowany na wierzchu kabiny (02801 lub 02802). Sygnalizację należy dokupić oddzielnie, nie jest dołączona do zestawu. Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by mieszkańcy mogli zachować większą ostrożność.

W skrócie:
 • dwuosiowe zawieszenie;
 • kabina z otwieranym drzwiami (kierowcy i pasażera);
 • składane lusterka boczne;
 • możliwość wywrotu poprzez podniesienie zbiornika blokowanego na ramieniu;
 • dwie wysuwane szczotki z regulacją wysokości;
 • szczotka główna zamontowana w podwoziu;     
 • wychylany na przegubie wąż ssący,
 • otwierana tylna klapa ciężarówki; 
 • uchwyty przeznaczone na kosze na śmieci; 
 • gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03780
Wiek:
4+
Wymiary:
470 x 190 x 230 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
510 x 190 x 265 mm
Marka:
MAN