Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Drewniana układanka Tangram Essentiel Janod 05070
  • Drewniana układanka Tangram Essentiel Janod 05070
  • Drewniana układanka Tangram Essentiel Janod 05070
  • Drewniana układanka Tangram Essentiel Janod 05070
  • Drewniana układanka Tangram Essentiel Janod 05070
Drewniana układanka Tangram Essentiel Janod 05070 Drewniana układanka Tangram Essentiel Janod 05070 Drewniana układanka Tangram Essentiel Janod 05070 Drewniana układanka Tangram Essentiel Janod 05070
Drewniana układanka Tangram Essentiel Janod 05070

Drewniana układanka Tangram Essentiel Janod 05070

Kod producenta: JO05070
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(16.03.2023)
99,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Drewniana układanka Tangram Essentiel Janod 05070

Drewniana układanka Tangram Essentiel Janod 05070

 

Drewniana układanka Tangram Essentiel Janod 05070 jest przeznaczona dzieciom od 2 roku życia i pochodzi z wyjątkowej kolekcji zabawek z serii Essentiel. Podstawka z kolorowymi klockami tworzącymi mozaikę daje wiele możliwości układania i rozpoznawania kolorów. Naukę ułatwią dziecku intensywne barwy i prostota kształtów bazujących na figurach geometrycznych.

W zestawie znajduje się kwadratowy spodek, w którym umieszczonych jest 7 różnokolorowych figur geometrycznych o różnych odcieniach. Klocki pomalowane są w 4 podstawowych kolorach: żółtym, pomarańczowym, czerwonym i niebieskim. Zabawa polega na ułożeniu klocków na podstawie graficznych ilustracji zamieszczonych na 25 planszach z zestawu.

Dołączone plansze są dwustronne, aby wprowadzić w tangramie różne stopnie trudności. Z jednej strony znajdują się kolorowe obrazki, zgodne z kształtem i kolorem klocków. Natomiast z drugiej – kształty, które mają powstać, są całe czarne. Zadanie zostało utrudnione z myślą o nieco starszych dzieciach, by miały przed sobą prawdziwe wyzwanie. Drewniany tangram sprawdzi się również do tworzenia własnych kompozycji. Dzięki temu dzieci mogą budować układanki według swojego kreatywnego pomysłu.

Zabawka ma wyjątkowy design i wspiera potrzeby poznawcze maluchów na wielu etapach rozwoju. Sortowanie kolorów wspiera również małą motorykę maluszka. Dodatkowo dzieci mogą rozwijać wiele kluczowych umiejętności typu rozpoznawanie kształtów i kolorów, koncentrację, spostrzegawczość i cierpliwość. Atutem zabawki jest również estetyczne, kartonowe pudełko. Drewniana układanka spakowana w oryginalny kartonik to idealny pomysł na prezent dla dzieci na urodzinki, dzień dziecka czy święta.

Producent szacuje, że układanka przyda się dzieciom do około 5 roku życia. Jednak wszystko zależy od indywidualnego rozwoju dziecka, jego wyobraźni, a także możliwości wykorzystania klocków do innych zabaw. Wszystkie elementy są wykonane z drewna. Za sprawą użytych materiałów, układanka posłuży na lata, w tym również młodszemu rodzeństwu.

Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Podczas beztroskiej zabawy dzieci rozwijają zmysły, a zastosowane w zabawkach funkcjonalności wpływają na ogólny postęp pociech. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak kojarzenie kształtów czy kolorów. Zabawki cieszą się popularnością wśród rodziców i specjalistów. Posiadają certyfikaty jakości: EN71-1; EN71-2; EN71-3; REACH, co dowodzi, że są one całkowicie bezpieczne.
Producent:
JANOD
Kod producenta:
05070
Wiek:
2+
Wymiary:
18 x 18 x 2,8 cm
Waga:
0,40 kg
Wymiary opakowania:
20 x 4 x 21 cm