Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Kolejka zestaw startowy Brio World 33773

Kolejka zestaw startowy Brio World 33773

Kod producenta: BRIO33773
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(29.11.2022)
199,00 zł
189,05 zł+ koszty wysyłki Zniżka 5%
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Kolejka zestaw startowy Brio World 33773

Kolejka zestaw startowy Brio World 33773

 

Kolejowy zestaw startowy 33773 składający się z 26 elementów pozwoli stworzyć pierwszą kolej w życiu. W opakowaniu znajduje się wszystko co jest potrzebne do zbudowania trasy kolejowej i rozpoczęcia pierwszych podróży. Zabawę zacznij od ułożenia toru w kształcie ósemki. Aby ciekawsza była trasa na środku można umieścić tunel przez który kolej może przyjechać zarówno dołem oraz górą. Dzięki dołączonej sygnalizacji Stop and Go możesz zatrzymać pociąg i pozwolić pasażerom bezpiecznie wsiąść ewentualnie wysiąść z pociągu. Istnieje możliwość poszerzenia układu torów dzięki dodatkowymi pakietom startowym i tworzyć coraz ciekawsze trakcje kolejowe.

Każdą z figurek można umieścić w wagonach, więc maluszek z pewnością poczuje się jak prawdziwy maszynista przewożący bezpiecznie swoich pasażerów :)

Kolejową serię wyróżnia przepiękna kolorystyka i wysoka jakość wykonania wszystkich elementów. Z uwagi na bezpieczeństwo naszych najmłodszych pociech zestaw przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zestaw zaprojektowano i wyprodukowano bezpośrednio w Szwecji. W całości asortyment spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa CE oraz FSC gwarantując, że pozyskane drewno do produkcji zachowuje żywotność lasów i ich bogactw naturalnych.

Brio to marka specjalizująca się w produkcji drewnianych zabawek. Producent tworząc asortyment skupia się na bezpieczeństwie, wysokiej jakości produktów, a  przede wszystkim na łatwym zrozumieniu produktów oraz rozwoju dziecka. Ciekawe zabawki firmy Brio zapewnią mnóstwo radości oraz utworzą wiele szczęśliwych wspomnień z dzieciństwa. Drewniane kolejki oraz pociągi zachęcą do kreatywnego myślenia, rozwiną umiejętności manualne oraz poszerzą dziecięcą wyobraźnię.

W zestawie:

  • lokomotywa;
  • dwa wagony;
  • trzy figurki;
  • 16 x drewnianych torów;
  • kamienny tunel i most
  • sygnalizator stopu;
  • bagaż;
  • drewniana walizka.
Producent:
BRIO
Kod producenta:
33773
Wiek:
3+
Ilość elementów:
26
Wymiary:
100 x 45 cm (szer. x gł.)
Wymiary opakowania:
36,5 x 27 x 12 cm(szer. x wys. x gł.)