Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Kolejowy wagon dźwigowy Brio World 33698

Kolejowy wagon dźwigowy Brio World 33698

Kod producenta: BRIO33698
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
65,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Kolejowy wagon dźwigowy Brio World 33698

Kolejowy wagon dźwigowy Brio World 33698

 

Kolejowy wagon dźwigowy Brio World 33698 to kolejny zestaw, który uzupełnia kolekcję drewnianych kolejek marki Brio. Zielony wagon dźwigowy przeniesie każdy ładunek, niezależnie od jego ciężaru. Umieszczone żółte pokrętło pozwoli operować dźwigiem, unosić oraz obracać towar. Urwis może przenosić ładunek z wagonika na powierzchnię. Wszystkie elementy zestawu łączą się za pomocą magnesów. W zestawie otrzymasz również wagonik z odłączoną zieloną paka, na którą załadujemy kamienny ładunek z magnesem, dzięki któremu wyładujemy budulec przy pomocy dźwigu.

Dźwig i wagonik wyposażono w gumowe koła pozwalające na jazdę po równej nawierzchni jak i po torach. Oba elementy posiadają z przodu i z tyłu magnes, dzięki któremu ułatwią dołączanie kolejnych pojazdów z serii Brio.

Wszystkie tory i dodatkowe elementy Brio dostosowane są do rozbudowywania systemu. Warto również zwrócić szczególną uwagę, że kompatybilne są również z drewnianymi torami innych producentów. Dodatkowe elementy pozwolą tworzyć nowe, ciekawe trasy dla pociągów i lokomotyw, aby zabawa ulubionymi kolejkami nie miała końca.

Zabawka od marki Brio przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Kolejowy wagon wykonano z najwyższej jakości tworzywa oraz posiada certyfikaty FSC gwarantujący, że pozyskane drewno do produkcji zachowuje żywotność lasów i ich bogactw naturalnych. 

Szwajcarska marka słynie z produkcji drewnianych kolejek. Producent poszerzył asortyment o liczne akcesoria pasujące do nich tworząc serię Brio World, a są to mianowicie tory, wagony, budynki, a nawet zwierzątka. Każda z pociech może tworzyć nowe trasy dla pociągów, budować nowe konfiguracje rozwijając swoją wyobraźnię i logiczne myślenie. Wszystkie elementy są łatwe do połączenia, więc samo złożenie jest niezwykle proste. Oferowane zabawki Brio rozwijają kreatywne myślenie, umiejętności motoryczne oraz wspierają zmysł dotyku oraz słuchu. Czas spędzony wśród drewnianych zabawek to czysta przyjemność.

W zestawie:

  • dźwig;
  • podwozie przyczepy;
  • część załadunkowa przyczepy;
  • ładunek;
Producent:
BRIO
Kod producenta:
33698
Wiek:
3+
Ilość elementów:
4