Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Wywrotka Małego Budowniczego VTech 60480
  • Wywrotka Małego Budowniczego VTech 60480
Wywrotka Małego Budowniczego VTech 60480

Wywrotka Małego Budowniczego VTech 60480

Kod producenta: TL60480
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
104,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Wywrotka Małego Budowniczego VTech 60480

Wywrotka Małego Budowniczego VTech 60480

 

Wywrotka małego budowniczego to interaktywna zabawka oferowana przez firmę Vtech, która zachęci dzieci do aktywności ruchowej. Zabawka została stworzona z myślą o dzieciach w wieku od 6 do 36 miesięcy.

Dziecko, które uczy się raczkować może bawić się jeżdżąc pojazdem. Wystarczy delikatnie popchać zabawkę. Z kolei, dla urwisów które chodzą w zabawce zamontowany jest sznurek do ciągnięcia wywrotki, by zabrać ją ze sobą na przygodę. Zabawką można bawić się również na siedząco, trzymając ją przed sobą.

Gadający pojazd zadziwi efektami świetlnymi oraz melodyjkami i rymowankami towarzyszącymi podczas wspólnej zabawy.


Zabawka posiada suwak, którym można ją wyłączyć lub wybrać tryb głośności przygrywanych melodyjek – głośny lub cichy.

Dziecko przez zabawę może uczyć się pierwszych cyferek, kształtów i przedmiotów.
Do zabawki dołączone są 3 kulki (zielona, niebieska i pomarańczowa), które dziecko może ładować i rozładowywać z naczepy. Gdy nasza pociecha wrzuca je do specjalnego otworu w samochodziku uruchamia się opcja liczenia. W zabawce znajdują się również przyciski z narysowanymi narzędziami, które po naciśnięciu wymieniają nazwy przedmiotów oraz kolorów. Kolorowy przycisk z symbolem pieska uruchamia wesołe piosenki oraz rymowanki.

Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie wywrotką, wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, natomiast wrzucanie kulek sprzyja rozwojowi motoryki, sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata.
Producent:
TREFL
Kod producenta:
60480
Wiek:
6 msc+
Wymiary:
250 x 110 x 155 mm
Baterie:
2 x AAA (testowe w zestawie)
Wymiary opakowania:
304 x 133 x 241 mm
Język:
polski