Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Remiza Strażacka Tut Tut Autka VTech 60813
  • Remiza Strażacka Tut Tut Autka VTech 60813
  • Remiza Strażacka Tut Tut Autka VTech 60813
Remiza Strażacka Tut Tut Autka VTech 60813 Remiza Strażacka Tut Tut Autka VTech 60813
Remiza Strażacka Tut Tut Autka VTech 60813

Remiza Strażacka Tut Tut Autka VTech 60813

Kod producenta: TL60813
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Remiza Strażacka Tut Tut Autka VTech 60813

Remiza Strażacka Tut Tut Autka VTech 60813

 


Remiza strażacka vTech to idealne miejsce wypoczynku ratowników straży pożarnej. Można w niej przechowywać także pojazdy oraz sprzęt ratowniczy. Bajeczne kolory przyciągają wzrok urwisów, a jakość zabawki zyskuje w oczach rodzica. Interaktywna zabawka oferowana z serii Tut Tut Autka marki Trefl zachęca dzieci do aktywności ruchowej. Została stworzona z myślą o urwisach w wieku od 1 do 5 lat. Mały strażak ugasi każdy pożar oraz pomoże przy każdej akcji. Naciśnij dzwonek alarmujący, aby wydał dźwięk i wezwał wszystkich na kolejną akcję. Przygotuj sprzęt i do dzieła!

Drzwi 
zewnętrzne zamontowane w remizie otwierają się by umożliwić przejazd dla autka. Otwiera się również okno umieszczone na szycie zabudowy, by zapewnić większą frajdę dziecku podczas zabawy. Na dachu budynku znajduje się lądowisko dla helikoptera, aby straż pożarna w nagłych wypadkach mogła natychmiastowo dotrzeć na miejsce.

Autko może dostać się na dach w windzie strażackiej lub przez zjeżdżalnię z przeszkodami. Zawiera ona ruchome elementy, które utrudniają przejażdżkę, obracając się w górę i w dół. Dodatkowych emocji dziecku dostarczy specjalistyczny ześlizg strażacki. Wygląda jak prawdziwy, z tą różnicą, że został przystosowany do opuszczania autka na platformie. To wszystko pozwoli zaoszczędzić czas, dotrzeć na miejsce i szybciej udzielić pomocy. Do zestawu dołączono ruchome elementy takie jak: hydrant do wciskania czy obracany wąż strażacki. Jak widzisz, remiza strażacka jest w pełni wyposażona i gotowa na akcję ratunkową.

Do zestawu dołączono interaktywne autko straż pożarna, aby spędzony wspólnie czas był jeszcze bardziej przyjemny. Autko posiada ruchomą, rozkładaną drabinę, na wierzchu której umieszczono końcówkę węża gaśniczego - sikawkę. Dziecko może poczuć się jak prawdziwy strażak, który gasi pożar. Chcesz jeszcze posłuchać straży pożarnej? Naciśnij przycisk z uśmiechem na szybie autka, aby usłyszeć jego głos i śpiewane melodyjki. Samochodzik odgrywając role uczy dziecko nowych słów oraz wspomaga rozwój mowy.

Remiza strażacka została wyposażona w 4 punkty rozpoznające pojazdy za pomocą odpowiedniej technologii. Gdy małe autko przejeżdża przez wyznaczone punkty z samochodziku uaktywniają się wesołe zwroty, piosenki i melodie. Zestaw łącznie wyposażony został w 40 piosenek, melodii i dźwięków do przygrywania. Zabawka posiada suwak, którym można ją wyłączyć lub wybrać tryb głośności przygrywanych melodyjek – głośny lub cichy. Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie zabawką, wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię. Jeśli towarzystwo gadającej remizy strażackiej czy wozu zacznie dokuczać pozostałym domownikom, wystarczy wyłączyć dźwięk. Sprawdzi się wówczas jako zabawka z ruchomymi elementami.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełko wspomaga koordynację wzrokowo-ruchową, natomiast ergonomiczny kształt sprzyja rozwojowi motoryki i sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata. A może przy zabawie odkryją nową pasję i zwiększą kreatywność?

Zestaw jest kompatybilny z pozostałymi zestawami z serii Tut Tut Autka, dlatego możliwe jest zbudowanie całego miasteczka, a zabawa nigdy się nie znudzi.
Producent:
TREFL
Kod producenta:
60813
Wiek:
1+
Baterie:
2 x AAA (testowe w zestawie)
Wymiary opakowania:
31 x 13,2 x 27,8 cm
Język:
polski