Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Diabelska Pętla 360 Autka Tut Tut VTech 61429

Diabelska Pętla 360 Autka Tut Tut VTech 61429

Kod producenta: TL61429
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
122,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Diabelska Pętla 360 Autka Tut Tut VTech 61429

Diabelska Pętla 360 Autka Tut Tut VTech 61429

 

Wyrusz po przygodę i wypróbuj pętlę 360°. Wjedź na tor, a następnie obróć uchwyt, aby zakręcić autkiem w pętli! Jeśli jesteś gotów to przebuduj tor w pagórkowatą drogę i spróbuj jeszcze raz. Z kolorowym zestawem zbudujesz dwie kombinacje torów.

Super pętla wyposażona została w dwie specjalne strefy rozpoznające tory, które rozpoznają pojazdy w konkretnych odcinkach trasy. Po najechaniu na strefę z punktem rozpoznającym najmłodsi mogą usłyszeć ponad 50 piosenek, melodii, dźwięków oraz zwrotów.

Konstrukcja posiada ruchome elementy, w tym wyrzutnię służącą do spektakularnego obracania autek o 360° oraz ruchoma, obrotowa dźwignia, która rozpędza autko do przejechania pętli.

Do kolorowych torów dołączona została niewielka wyścigówka z podnoszoną maską i dwoma przyciskami, które uruchamiają interaktywne funkcje.

Bawiąc się pociecha rozwija umiejętności motoryczne, dzięki podnoszeniu oraz przesuwaniu elementom, językowe wzbogacając zasób słów, a także wyobraźnię oraz kreatywność poprzez zmianę konfiguracji torów.

Kiedy auto pojawi się na punkcie rozpoznającym zainicjuje dźwięki i zwroty (w języku polskim), czym gwarantują świetną naukę przez zabawę, gdyż dzieci skojarzą je z pojazdami i ich funkcjami. Zestaw zawiera tor kaskaderski z wyrzutnią oraz małe autko z dźwiękiem i światłem. Wyścigówka reaguje w punktach rozpoznających. Dzięki przyciskowi funkcyjnemu, uczy nazw i funkcji pojazdu poprzez odgrywanie ról, a także odtwarza 3 wesołe piosenki i 6 melodii. Tor ma wiele ruchomych elementów takich jak dźwignia pozwalająca wprowadzać autka na tor oraz wyrzutnia, dzięki której autka pokonują pętlę.

Wyrzutnie to idealne rozwiązanie dla fanów szybkiej jazdy. Wystrzeliwanie samochodów, wykonywanie akrobacji i patrzenie na to, jak pojazdy radzą sobie w ekstremalnych warunkach jest niezwykle ekscytujące.

Producent:
TREFL
Kod producenta:
61429
Wiek:
1+
Baterie:
2 x AAA ( testowe w zestawie)
Wymiary opakowania:
24 x 30 x 14 cm
Język:
polski