Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Wieża Patrolowa Tut Tut Autka VTech 61460

Wieża Patrolowa Tut Tut Autka VTech 61460

Kod producenta: TL61460
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
229,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Wieża Patrolowa Tut Tut Autka VTech 61460

Wieża Patrolowa Tut Tut Autka VTech 61460

 

Jesteś gotów by ruszyć w pościg za rabusiami? Obróć satelitę, ustaw blokadę drogową i do dzieła! Z ciekawym zestawem Wieża Patrolowa z serii Tut Tut Autka Vtech szybko złapiesz tych przestępców i zaprowadzisz prosto do celi.

Kolorowa wieża wyposażona została w sześć specjalnych stref zawierających punkty rozpoznające, które reagują na pojazdy w konkretnych odcinkach trasy. Po najechaniu na strefę z punktem rozpoznającym najmłodsi mogą usłyszeć ponad 35 piosenek, melodii, dźwięków oraz zwrotów.

Do kolorowych torów dołączone zostały dwa niewielkie autka: czerwone autko oraz radiowóz z dźwiękiem i światłem. Dzięki przyciskom funkcyjnym, uczy nazw i funkcji pojazdu poprzez odgrywanie ról.

Ulica wieży posiada wiele ruchomych elementów i atrakcji, takich jak: dwie strefy startowe, satelitę, ukryty tunel, tajne ścieżki, bramkę policji i więzienną, zwrotnice oraz różne przeszkody.

Podczas zabawy maluch rozwija umiejętności motoryczne, dzięki podnoszeniu oraz przesuwaniu elementów, językowe wzbogacając zasób słów, a także wyobraźnię oraz kreatywność poprzez odgrywanie ról.

Zabawka posiada automatyczne wyłączenie. W całości tor wykonano z trwałych materiałów. Komplet jest kompatybilny z pozostałymi zestawami z serii Tut Tut Autka, dlatego możliwe jest zbudowanie całego miasteczka, a zabawa nigdy się nie znudzi. Doskonała zabawka sprawi, że codziennie z chęcią mały urwis będzie patrolował miasto.

Wymaga baterii: 2 x AAA (w zestawie baterie testowe)

Producent:
TREFL
Kod producenta:
61460
Wiek:
1+
Baterie:
2 x AAA
Wymiary opakowania:
55 x 38 x 15 cm
Język:
polski