Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Klocki Brick Trick Pałac Kultury Buduj z cegły Trefl 61546

Klocki Brick Trick Pałac Kultury Buduj z cegły Trefl 61546

Kod producenta: BT61546
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(13.12.2022)
149,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Klocki Brick Trick Pałac Kultury Buduj z cegły Trefl 61546

Klocki Brick Trick Pałac Kultury Buduj z cegły Trefl 61546

 

Zestaw modelarski Pałac Kultury 61546 z kolekcji Brick Trick Podróże marki Trefl został stworzony z prawdziwych cegiełek. Seria Buduj z cegły to propozycja, dzięki której w czasie układania możesz stworzyć własną rozpoznawalną konstrukcję w Polsce. Model Brick Trick zawiera ponad 470 cegiełek do budowania. Murowanie od podstaw repliki gmachu sprawi, że dziecko poczuje się jak prawdziwy architekt.

Wszystkie cegiełki zostały stworzone w 96% z naturalnych składników.

W opakowaniu znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do stworzenia tego projektu: deseczki, klej do budowy, podstawkę z płyty z HDF, naklejkę z szablonem fundamentu, dach z tektury oraz dekoracyjną trawę. Każdy z dołączonych elementów sprawi, że dziecko będzie spełniało się w roli budowniczego. Zróżnicowane elementy podnoszą poziom trudności budowania (5/5), dlatego też zestaw sprawdzi się jako prezent dla bardziej zaawansowanego konstruktora.

Przez zabawę urwisy ćwiczą koncentrację, rozwijają zdolności manualne oraz pobudzają kreatywność. Możesz stworzyć konstrukcję korzystając z instrukcji lub według własnego pomysłu. Spędź wolny czas wspólnie z dzieckiem wymyślając nowe konstrukcje i tworząc z klocków całe miasto :) Możecie razem układać cegiełki, kleić deseczki czy też ozdabiać plac wokół Pałacu. A dołączone kartonowe pionki i akcesoria pozwolą dodatkowo urozmaicić zabawę,

Z tym zestawem doskonała zabawa dla całej rodziny murowana! Szczególnie, że cegły mogą być używane wiele razy, z tych samych elementów stworzysz całkiem nową budowlę! Konstrukcję wystarczy rozpuścić w wodzie, by móc zacząć budować ponownie. Zanurz konstrukcję w wodzie i poczekaj, aż klej się rozpuści. Następnie poczekaj aż cegiełki odłączą się samoistnie lub delikatnie je oddziel. Przed kolejnym budowaniem, klocki warto oczyścić z resztek kleju i poczekać aż wyschną.

Zestaw jest przeznaczony dla dzieci od 7 roku życia. Brick Trick Podróże przedstawia serię klocków z cegły w nowej odsłonie. Dzięki produktom z tej serii poznasz najbardziej popularne zabytki, a co najciekawsze - masz możliwość zbudowania ich od podstaw. Co więcej, prawdziwe deseczki i elementy tekturowe, z których złożysz m.in. dach, zegary i balustrady dopełnią konstrukcję, sprawiając przy tym jeszcze więcej frajdy z budowania. Po złożeniu Pałac Kultury mierzy ponad 40 cm wysokości!

W zestawie znajduje się:

  • ponad 470 cegiełek (wymiary cegiełek 20 × 10 × 10 mm oraz płytki brązowe30 x 15 x 3 mm)
  • drewniane deseczki do klejenia 220x 10 x 2 mm
  • podstawa z płyty HDF o wymiarach350 × 230 mm;
  • klej do budowy;
  • zestaw pionków;
  • akcesoria;
  • naklejka z rozrysowanymi fundamentami;
  • dach i elementy z tektury;
  • trawa dekoracyjna;
  • instrukcja;
Producent:
TREFL
Kod producenta:
61546
Wiek:
7+
Rozmiar:
XL
Wymiary opakowania:
395 x 265 x 90 mm
Poziom trudności:
5/5