Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Klocki Brick Trick Harry Potter Długa Galeria Trefl 61564

Klocki Brick Trick Harry Potter Długa Galeria Trefl 61564

Kod producenta: BT61564
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
129,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Klocki Brick Trick Harry Potter Długa Galeria Trefl 61564

Klocki Brick Trick Harry Potter Długa Galeria Trefl 61564

 

Kolejnym kreatywnym zestawem, który wzbogaci asortyment marki Trefl jest zestaw 61564 Długa Galeria Brick Trick. Kreatywny zestaw zapewni wiele możliwości podczas zabawy. Jest dzień 1 września o godzinie 11 znajdujesz się w Londynie, a dokładnie na Dworcu King's Cross. W danym momencie podjeżdża Pociąg Ekspresowy do Hogwartu i wsiadasz, jadąc do najlepszej uczelni czarów na świecie, a więc masz możliwość na zbudowanie centralnego zamku z Długą Galerią.

Twoja pociecha wyposażona w ten kreatywny zestaw od marki Trefl będzie mogła murować, ciąć, kleić, a nawet dekorować. Weź udział w zjawiskowej zabawie i wypuść Hedwigę, aby mógł rozwinąć skrzydła i polatał nad świeżo zbudowanym Dziedzińcem. Stwórz również wejście na wiadukt, Dzwonnicę i Wieżę Centralną.

Zestaw z serii Harry Potter przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 8 roku życia i zachęci niejednego miłośnika fascynującego światem Harrego Pottera. Co więcej odwiedź ten budynek, a zobaczysz jak wiele pozostanie niezapomnianych wspomnień.

Zestaw od Trefla z Brick Trick może być układany zarówno przez chłopców jak i przez dziewczynki. Świetnie odwzorowana każda z cegiełek została wykonana z naturalnych składników o czym świadczy, że jest to całkowicie bezpieczny produkt dla Twojego dziecka.

Seria Brick Trick słynie z tworzenia przepięknych konstrukcji, a każdy z elementów zestawu możesz wykorzystać na wiele sposobów. Rozkleić elementy i na nowo tworzyć kolejną z budowli.

Eko klocki zawierają aż 97% składników naturalnych

Odkryj serię Brick Trick i za pomocą prawdziwych cegiełek zbuduj długą Galerię z przygód o Harrym Potterze. Zbierz trzy budowle, aby skonstruować cały zamek Hogwart.

W zestawie:

  • 385 prawdziwych cegiełek;
  • deseczki;
  • instrukcja;
Producent:
TREFL
Kod producenta:
61564
Wiek:
8+
Rozmiar:
XL