Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Traktor Case IH Optum 300 CVX z ładowarką i przyczepą z belami słomy Bruder 03198
 • Traktor Case IH Optum 300 CVX z ładowarką i przyczepą z belami słomy Bruder 03198
 • Traktor Case IH Optum 300 CVX z ładowarką i przyczepą z belami słomy Bruder 03198
 • Traktor Case IH Optum 300 CVX z ładowarką i przyczepą z belami słomy Bruder 03198
 • Traktor Case IH Optum 300 CVX z ładowarką i przyczepą z belami słomy Bruder 03198
Traktor Case IH Optum 300 CVX z ładowarką i przyczepą z belami słomy Bruder 03198 Traktor Case IH Optum 300 CVX z ładowarką i przyczepą z belami słomy Bruder 03198 Traktor Case IH Optum 300 CVX z ładowarką i przyczepą z belami słomy Bruder 03198 Traktor Case IH Optum 300 CVX z ładowarką i przyczepą z belami słomy Bruder 03198
Traktor Case IH Optum 300 CVX z ładowarką i przyczepą z belami słomy Bruder 03198

Traktor Case IH Optum 300 CVX z ładowarką i przyczepą z belami słomy Bruder 03198

Kod producenta: BR03198
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
279,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Traktor Case IH Optum 300 CVX z ładowarką i przyczepą z belami słomy Bruder 03198

Traktor Case IH Optum 300 CVX z ładowarką i przyczepą z belami słomy Bruder 03198

 

Traktor Case IH Optum 300 CVX z ładowarką czołową i przyczepą z belami siana 03198 od firmy Bruder to zestaw z ciągnikiem do złudzenia przypominającym mniejszego brata bliźniaka brytyjskiej marki Case. Do zestawu dołączona została przyczepa z belami siana, którą nasza pociecha może przewozić wcześniej zebrane plony. Każdy mały rolnik będzie chciał mieć ciągnik w swojej domowej kolekcji maszyn rolniczych. Model pojazdu został odwzorowany w skali 1:16 z najmniejszymi szczegółami.

Nowa seria ciągników Optum CVX oferuje mocne, kompaktowe i ekstremalnie zwinne ciągniki o wyjątkowej wadze. Te modele doskonale radzą sobie z każdym wyzwaniem z maksymalną wydajnością i niezawodnością oraz imponują swoim nowym wyglądem. Zabawka, którą wykonano na wzór realnej maszyny wyprodukowano z mocnego tworzywa sztucznego, by zabawka cechowała się solidną konstrukcją i dorównywała oryginałowi. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia.
Pojazdem można sterować dodatkową kierownicą poprzez otwierany dach. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod traktorkiem, między kołami. Dziecko może swobodnie skręcać przednimi kołami, dzięki zastosowaniu przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi. Przednia oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę bez odrywania tylnych kół. Terenowy układ zawieszenia oraz napęd na cztery koła sprawdzi się szczególnie przy zabawie po nierównym terenie.

Ciągnik posiada przeszkloną kabinę z otwieranymi drzwiczkami zastosowaną dla bezpieczeństwa operatora oraz urozmaicenia zabawy dziecka. Ciekawy świata urwis może podnieść klapę maski, by bawiąc się podejrzeć budowę wewnętrzną. Wygląd części został przedstawiony tak jak w prawdziwym traktorku.

Z przodu pojazdu znajduje się podpora, pod którą zamontowany jest hak do podczepienia innych akcesoriów lub w czasie zabawy w holowanie "niesprawnego" pojazdu. Dodatkowo zamontowany został odbiornik, który umożliwia dołączenie do pojazdu ładowacza czołowego. Ładowacz nie jest dołączony do zestawu. Te małe drobiazgi porwą dzieci w wir zabawy na wiele godzin.

Przyczepa z zestawu posiada dwuosiowe zawieszenie, które zwiększa możliwości ładunkowe, a także trwałość zabawki. Rozładunek bel słomy może odbyć się przez składaną przednią lub tylną klapę. Dodatkowo w przyczepie znajduje się wysuwana podpora, która utrzymuje zabawkę oraz minimalizuje utrudnienia dla naszej pociechy podczas odstawiania jej na półkę czy w czasie rozładunku. Zaczep przyczepy jest zdejmowany, dzięki czemu zabawa dla malucha stanie się jeszcze ciekawsza. W zestawie znajduje się również 8 sprasowanych bel słomy, które urozmaicą zabawę dziecku oraz sprawią urwisowi dodatkową frajdę.

W całym zestawie zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem, które zwiększają bezpieczeństwo zabawy w ogrodzie oraz zmniejszają hałas przy użytkowaniu w domowym zaciszu.

Dziecko może za pomocą specjalnego klucza dołączonego do zestawu odkręcić koła, by zmienić je na nowe w innym kolorze. A może urwis odnajdzie się w roli mechanika? Możliwości jest wiele a wszystko zależy od kreatywności!
Możesz dołączyć do zabawy efekty świetlno-dźwiękowe z modułem do zamontowania w maszynie. Pojazd będzie wyróżniał się na drodze i stanie się bardziej widoczny. Moduł nie jest dołączony do zestawu, należy nabyć go oddzielnie.

Regulowana wysokość haka
w ciągniku sprawia, że do zabawki Case IH Optum 300 CVX można podczepić każdą przyczepę lub osprzęt oferowany przez firmę Bruder. Hak zamontowany jest na śrubie, którą wystarczy okręcać, aby mechanizm obniżał się lub podwyższał w zależności od potrzeby dziecka.

Przyczepa do transportu siana
oferowana przez firmę Bruder to zabawka cechująca się wykonaniem z najwyższej jakości tworzywa sztucznego z zastosowaniem intensywnych kolorów. Model został odwzorowany w skali 1:16, zgodnie z rzeczywistym sprzętem, który można spotkać w polskich gospodarstwach rolnych. Każdy mały rolnik będzie chciał mieć przyczepę w swojej domowej kolekcji, która szczególnie przyda się w czasie wakacji.


Traktor w skrócie:
 • przeszklona kabina;
 • otwierane drzwi kabiny operatora;
 • podnoszona maska silnika;
 • ruchoma, zdejmowana ładowarka czołowa;  
 • otwierany chwytak z możliwością demontażu;
 • napęd na cztery koła;
 • terenowy układ zawieszenia (ruchome zawieszenie przedniej osi);
 • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • zamontowany ruchomy ładowacz czołowy;
 • zdejmowany obciążnik przedni, pod którym znajduje się hak;
 • możliwość demontażu kół za pomocą klucza dołączonego do zestawu;
 • regulowana wysokość tylnego haka;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;

Przyczepa w skrócie:
 • podnoszona do góry i blokowana skrzynia ładunkowa ;
 • otwierana tylna klapa;
 • gumowe opony z profilowanym bieżnikiem;
 • dwuosiowe zawieszenie;
 • wysuwana podpora;
 • zdejmowany zaczep;
 • 8 bel w zestawie;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03198
Wiek:
4+
Wymiary:
Traktor: 445 x 180 x 205 mm Przyczepa: 440 x 155 x 155 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
857 x 200 x 287 mm
Marka:
Case