Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Traktor John Deere 6920 z ładowarką czołową Bruder 02052
  • Traktor John Deere 6920 z ładowarką czołową Bruder 02052
Traktor John Deere 6920 z ładowarką czołową Bruder 02052

Traktor John Deere 6920 z ładowarką czołową Bruder 02052

Kod producenta: BR02052
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
134,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Traktor John Deere 6920 z ładowarką czołową Bruder 02052

Traktor John Deere 6920 z ładowarką czołową Bruder 02052

 

Traktor John Deere 6920 z turem od firmy Bruder został odwzorowany w skali 1:16 zgodnie z modelem spotykanym w polskich gospodarstwach rolnych. Zabawka wyróżnia się solidną konstrukcją oraz wysoką precyzją wykonania. Przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia.

To ciekawa zabawka, która na pewno spodoba się każdemu wielbicielowi maszyn rolniczych. Uprawa pola, przewóz towarów czy zbiory, to prawdziwa frajda dla chłopców.

Ciągnik posiada ruchomą ładowarkę czołową, która jest w pełni zdejmowana. Dzięki tej funkcjonalności możemy użyć samego traktorka lub z innym zaczepem, a rodzic nie musi martwić się już o nudę swojej pociechy.

Ciągnikiem można sterować dodatkową „długą” kierownicą wkładaną przez otwór w dachu. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się z tyłu traktorka. Dzięki zastosowaniu przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi, dziecko może swobodne skręcać przednimi kołami.


Ciekawe świata dziecko może podejrzeć wygląd maszyny od środka, dzięki otwieranej masce silnika. Układ wewnętrzny modelu został odwzorowany zgodnie oryginalną maszyną. Co więcej, zamontowany z przodu obciążnik posiada hak, dzięki czemu zabawa dla dziecka stanie się ciekawsza.

Producent zadbał również o bezpieczne użytkowanie zabawki. W ciągniku zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów do wykonania kół, dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, w ogrodzie. Dodatkowo, podczas korzystania z zabawki w domowym zaciszu, rodzic nie musi martwić się o hałas związany z zabawą. 
W modelu zastosowano terenowy układ zawieszenia, który jak najbardziej sprawdzi się przy zabawie na nierównym terenie.

W skrócie:
  • terenowy układ zawieszenia;
  • podnoszona maska silnika;
  • skręcanie przednich kół za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
  • obciążnik przedni z hakiem;
  • zdejmowana w pełni ruchoma ładowarka czołowa.
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02052
Wiek:
3+
Wymiary:
385 x 165 x 177 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
420 x 180 x 220 mm
Marka:
John Deere