Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Traktor Fendt 936 Vario z ładowarką czołową Bruder 03041
 • Traktor Fendt 936 Vario z ładowarką czołową Bruder 03041
 • Traktor Fendt 936 Vario z ładowarką czołową Bruder 03041
 • Traktor Fendt 936 Vario z ładowarką czołową Bruder 03041
Traktor Fendt 936 Vario z ładowarką czołową Bruder 03041 Traktor Fendt 936 Vario z ładowarką czołową Bruder 03041 Traktor Fendt 936 Vario z ładowarką czołową Bruder 03041
Traktor Fendt 936 Vario z ładowarką czołową Bruder 03041

Traktor Fendt 936 Vario z ładowarką czołową Bruder 03041

Kod producenta: BR03041
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(16.03.2023)
169,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Traktor Fendt 936 Vario z ładowarką czołową Bruder 03041

Traktor Fendt 936 Vario z ładowarką czołową Bruder 03041

 

Traktor Fendt 936 Vario z ładowarką czołową oferowany przez firmę Bruder to zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia. Model został odwzorowany w skali 1:16, dlatego każdy kolekcjoner traktorków będzie chciał mieć go w swojej kolekcji. Często możemy spotkać ten pojazd pracujący w polskich gospodarstwach rolnych. Charakteryzuje się solidną konstrukcją oraz wysoką precyzją wykonania.

Z przodu pojazdu znajduje się przeciwwaga, pod którą zamontowany jest hak do podczepienia innych akcesoriów lub użycia go jako sprzęgła holowniczego. Model wyróżnia się zamontowanym dodatkowo na podporze otworem, z którego możemy korzystać do zamontowania sznureczkiem innej zabawki, która będzie ciągnęła traktor. Unikniemy dzięki temu możliwości zgubienia niewielkiego, zdejmowanego elementu.

Do zestawu dołączona została ruchoma ładowarka czołowa, którą nasza pociecha może przewozić niezbędne produkty sypkie. Dołączoną część można zdjąć całkowicie, by użyć samego traktorka lub podczepić do przedniego haka dodatkowy sprzęt rolniczy. Z góry łyżka zakończona jest dodatkową obudową z zębami, jak chwytak by po zamknięciu zabezpieczyć produkt przed wysunięciem czy uszkodzeniem podczas transportu. Istnieje możliwość zdjęcia samego chwytaka ładowarki i jego zmiana na inną łyżkę, oferowaną przez producenta. Małe drobiazgi urozmaicą zabawę dla dzieci oraz porwą je w wir na wiele godzin.

Pojazdem można sterować dodatkową "długą" kierownicą poprzez otwierany dach. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod traktorkiem, między kołami. Dziecko może swobodnie skręcać przednimi kołami, dzięki zastosowaniu przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi.

Ciągnik posiada przeszkloną kabinę z otwieranymi drzwiczkami zastosowaną dla bezpieczeństwa operatora oraz urozmaicenia zabawy dziecka. Otwierana kabina pozwala również na włożenie ludzika i posadzenie go jako operatora maszyny. Ciekawy świata urwis może także otworzyć klapę maski, by bawiąc się podejrzeć budowę wewnętrzną maszyny. Wygląd został odwzorowany zgodnie z oryginalnym pojazdem.

W traktorze zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem, aby dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Aby model sprawdził się przy zabawie po nierównym terenie, zastosowano terenowy układ zawieszenia. Przednia oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę bez odrywania tylnych kół, dzięki niezależnemu zawieszeniu przedniej osi.

Traktor Fendt 936 Vario z ładowarką czołową pasuje do wszystkich doczepianych akcesoriów oferowanych przez firmę Bruder, dzięki regulowanej wysokości haka z tyłu pojazdu.

W skrócie:
 • przeszklona kabina;
 • otwierane drzwi kabiny operatora;
 • otwierana maska silnika;
 • zdejmowana, ruchoma ładowarka czołowa;
 • zdejmowany chwytak otwierany ręcznie;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • terenowy układ zawieszenia (ruchome zawieszenie przedniej osi);
 • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • zdejmowany obciążnik przedni, pod którym znajduje się hak;
 • tylny hak z regulacją wysokości;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03041
Wiek:
3+
Wymiary:
445 x 175 x 200 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
500 x 190 x 220 mm
Marka:
Fendt