Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Traktor Massey Ferguson 7600 z ładowarką czołową Bruder 03047
 • Traktor Massey Ferguson 7600 z ładowarką czołową Bruder 03047
 • Traktor Massey Ferguson 7600 z ładowarką czołową Bruder 03047
 • Traktor Massey Ferguson 7600 z ładowarką czołową Bruder 03047
Traktor Massey Ferguson 7600 z ładowarką czołową Bruder 03047 Traktor Massey Ferguson 7600 z ładowarką czołową Bruder 03047 Traktor Massey Ferguson 7600 z ładowarką czołową Bruder 03047
Traktor Massey Ferguson 7600 z ładowarką czołową Bruder 03047

Traktor Massey Ferguson 7600 z ładowarką czołową Bruder 03047

Kod producenta: BR03047
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(31.01.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Traktor Massey Ferguson 7600 z ładowarką czołową Bruder 03047

Traktor Massey Ferguson 7600 z ładowarką czołową Bruder 03047

 


Traktor Massey Ferguson 7600 z ładowarką czołową wygląda jak prawdziwa maszyna, jedynie pomniejszona. Kolory też są bardzo wyraziste i naturalne. Zabawka oferowana przez firmę Bruder przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Charakteryzuje się solidną konstrukcją oraz wysoką precyzją wykonania. Model został odwzorowany w skali 1:16, dlatego każdy mały kolekcjoner będzie chciał mieć go na swojej półce. Pojazd często możemy zobaczyć podczas pracy w polskich gospodarstwach rolnych.

Zestaw składa się ciągnika Massey Ferguson 7600 oraz przedniej ładowarki czołowej, która nasza pociecha może przewozić niezbędne materiały typu piasek czy kamienie. Ładowarka czołowa jest w pełni ruchoma, natomiast sam chwytak jest otwierany ręcznie. Dołączoną część można zdjąć całkowicie, by użyć samego traktorka lub podczepić do przedniego haka dodatkowy sprzęt rolniczy. Istnieje możliwość zdjęcia jedynie chwytaka ładowarki i jego zmiana na inną łyżkę, oferowaną przez producenta. Z przodu pojazdu znajduje się podpora, pod którą zamontowany jest hak do podczepienia innych akcesoriów lub użycia go jako holownika. Małe drobiazgi urozmaicą zabawę dla dzieci oraz porwą je w wir na wiele godzin.

Pojazdem można sterować dodatkową "długą" kierownicą poprzez otwierany dach. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod traktorkiem, między kołami. Dziecko może swobodnie skręcać przednimi kołami, dzięki zastosowaniu przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi.

Ciągnik posiada przeszkloną kabinę z otwieranymi drzwiczkami zastosowaną dla bezpieczeństwa operatora oraz urozmaicenia zabawy dziecka. Ciekawy świata urwis ma możliwość otwarcia klapy maski, by bawiąc się podejrzeć budowę wewnętrzną maszyny. Wygląd został odwzorowany zgodnie z oryginalnym pojazdem.

W traktorze zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem, aby dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Przednia oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę bez odrywania tylnych kół, dzięki niezależnemu zawieszeniu przedniej osi.

Traktor Massey Ferguson 7600 z ładowarką czołową pasuje do wszystkich doczepianych akcesoriów oferowanych przez firmę Bruder, dzięki regulowanej wysokości haka. Hak zamontowany jest na śrubie, którą wystarczy odkręcać, aby obniżać się lub podwyższać mechanizm w zależności od potrzeby dziecka.

W skrócie:
 • przeszklona kabina;
 • otwierane drzwi kabiny operatora;
 • otwierana maska silnika;
 • zdejmowana, ruchoma ładowarka czołowa;
 • zdejmowany chwytak otwierany ręcznie;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • terenowy układ zawieszenia (ruchome zawieszenie przedniej osi);
 • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • zdejmowany obciążnik przedni, pod którym znajduje się hak;
 • ruchomy tylny hak z regulowaną wysokością;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03047
Wiek:
3+
Wymiary:
445 x 175 x 198 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
500 x 185 x 215 mm
Marka:
Massey Ferguson