Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Traktor Steyr 6300 Terrus CVT z ładowarką Bruder 03181
 • Traktor Steyr 6300 Terrus CVT z ładowarką Bruder 03181
 • Traktor Steyr 6300 Terrus CVT z ładowarką Bruder 03181
 • Traktor Steyr 6300 Terrus CVT z ładowarką Bruder 03181
 • Traktor Steyr 6300 Terrus CVT z ładowarką Bruder 03181
Traktor Steyr 6300 Terrus CVT z ładowarką Bruder 03181 Traktor Steyr 6300 Terrus CVT z ładowarką Bruder 03181 Traktor Steyr 6300 Terrus CVT z ładowarką Bruder 03181 Traktor Steyr 6300 Terrus CVT z ładowarką Bruder 03181
Traktor Steyr 6300 Terrus CVT z ładowarką Bruder 03181

Traktor Steyr 6300 Terrus CVT z ładowarką Bruder 03181

Kod producenta: BR03181
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(31.01.2023)
182,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Traktor Steyr 6300 Terrus CVT z ładowarką Bruder 03181

Traktor Steyr 6300 Terrus CVT z ładowarką Bruder 03181

 

Traktor Steyr 6300 Terrus CVT z ładowarką czołową ze zdejmowanymi kołami firmy Bruder wygląda jak mniejszy brat topowej, austriackiej marki produkującej ciągniki. Każdy mały rolnik będzie chciał mieć go w swojej domowej kolekcji maszyn rolniczych. Model pojazdu został odwzorowany w skali 1:16 bardzo szczegółowo w każdym detalu. Maszyna jest przeznaczona do szybkiego transportu i ciężkich zastosowań rolniczych. Dlatego też została wykonana z mocnego tworzywa sztucznego, by zabawka cechowała się solidną konstrukcją. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Pojazdem można sterować dodatkową "długą" kierownicą poprzez otwierany dach. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod traktorkiem, między kołami. Dziecko może swobodnie skręcać przednimi kołami, dzięki zastosowaniu przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi. Przednia oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę bez odrywania tylnych kół. Terenowy układ zawieszenia oraz napęd na cztery koła sprawdzi się szczególnie przy zabawie po nierównym terenie.

Ciągnik posiada przeszkloną kabinę z otwieranymi drzwiczkami zastosowaną dla bezpieczeństwa operatora oraz urozmaicenia zabawy dziecka. Ciekawy świata urwis może podnieść klapę maski, by bawiąc się podejrzeć budowę wewnętrzną. Wygląd części został przedstawiony tak jak w prawdziwej maszynie.

Z przodu pojazdu znajduje się podpora, pod którą zamontowany jest hak do podczepienia innych akcesoriów lub w czasie zabawy w holowanie "niesprawnego" pojazdu. Do zestawu dołączona została ruchoma ładowarka czołowa, którą nasza pociecha może przewozić do gospodarstwa niezbędne materiały. Dołączony element można zdjąć całkowicie i użyć samego traktorka lub podczepić do przedniego haka inny, dodatkowy sprzęt rolniczy. Dziecko może zdemontować sam chwytak ładowarki i zmienić go na inny, oferowany przez producenta. Przewóz piasku oraz kamieni urozmaici zabawę dziecku oraz porwą je w wir zabawy na wiele godzin. Małe drobiazgi sprawią dziecku jeszcze więcej radości.
W traktorze zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem, które zwiększają bezpieczeństwo zabawy w ogrodzie oraz zmniejszają hałas przy użytkowaniu w domowym zaciszu. Dziecko może za pomocą specjalnego klucza dołączonego do zestawu odkręcić koła, by zmienić je na nowe w innym kolorze. A może urwis odnajdzie się w roli mechanika? Możliwości jest wiele a wszystko zależy od kreatywności...
Regulowana wysokość haka w ciągniku sprawia, że do zabawki Steyr 6300 Terrus CVT można podczepić każdą przyczepę lub osprzęt oferowany przez firmę Bruder. Hak zamontowany jest na śrubie, którą wystarczy okręcać, aby mechanizm obniżał się lub podwyższał w zależności od potrzeby dziecka.

W skrócie:
 • otwierane drzwi kabiny operatora;
 • podnoszona maska silnika;
 • terenowy układ zawieszenia (ruchome zawieszenie przedniej osi);
 • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • zdejmowany obciążnik przedni, pod którym znajduje się hak;
 • możliwość demontażu kół za pomocą klucza dołączonego do zestawu;
 • regulowana wysokość tylnego haka;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03181
Wiek:
3+
Wymiary:
445 x 180 x 205 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
500 x 190 x 220 mm
Marka:
Steyr