Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Traktor Case IH Optum 300 CVX Bruder 03190
  • Traktor Case IH Optum 300 CVX Bruder 03190
  • Traktor Case IH Optum 300 CVX Bruder 03190
  • Traktor Case IH Optum 300 CVX Bruder 03190
Traktor Case IH Optum 300 CVX Bruder 03190 Traktor Case IH Optum 300 CVX Bruder 03190 Traktor Case IH Optum 300 CVX Bruder 03190
Traktor Case IH Optum 300 CVX Bruder 03190

Traktor Case IH Optum 300 CVX Bruder 03190

Kod producenta: BR03190
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
162,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Traktor Case IH Optum 300 CVX Bruder 03190

Traktor Case IH Optum 300 CVX Bruder 03190

 

Traktor Case IH Optum 300 CVX ze zdejmowanymi kołami 03190 od firmy Bruder wygląda jak mniejszy brat bliźniak brytyjskiej marki produkującej ciągniki. Każdy mały rolnik będzie chciał mieć ciągnik w swojej domowej kolekcji maszyn rolniczych. Model pojazdu został odwzorowany w skali 1:16 bardzo szczegółowo w każdym detalu.

Nowa seria Optum CVX oferuje mocne, kompaktowe i ekstremalnie zwinne ciągniki o wyjątkowej wadze. Te modele doskonale radzą sobie z każdym wyzwaniem z maksymalną wydajnością i niezawodnością oraz imponują swoim nowym wyglądem. Zabawka, którą wykonano na wzór realnej maszyny wyprodukowano z mocnego tworzywa sztucznego, by zabawka cechowała się solidną konstrukcją i dorównywała oryginałowi. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Pojazdem można sterować dodatkową kierownicą poprzez otwierany dach. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod traktorkiem, między kołami. Dziecko może swobodnie skręcać przednimi kołami, dzięki zastosowaniu przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi. Przednia oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę bez odrywania tylnych kół. Terenowy układ zawieszenia oraz napęd na cztery koła sprawdzi się szczególnie przy zabawie po nierównym terenie.

Ciągnik posiada przeszkloną kabinę z otwieranymi drzwiczkami zastosowaną dla bezpieczeństwa operatora oraz urozmaicenia zabawy dziecka. Ciekawy świata urwis może podnieść klapę maski, by bawiąc się podejrzeć budowę wewnętrzną. Wygląd części został przedstawiony tak jak w prawdziwym traktorku.

Z przodu pojazdu znajduje się podpora, pod którą zamontowany jest hak do podczepienia innych akcesoriów lub w czasie zabawy w holowanie "niesprawnego" pojazdu. Dodatkowo zamontowany został odbiornik, który umożliwia dołączenie do pojazdu ładowacza czołowego. Ładowacz nie jest dołączony do zestawu. Te małe drobiazgi porwą dzieci w wir zabawy na wiele godzin.

W traktorze zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem, które zwiększają bezpieczeństwo zabawy w ogrodzie oraz zmniejszają hałas przy użytkowaniu w domowym zaciszu. Dziecko może za pomocą specjalnego klucza dołączonego do zestawu odkręcić koła, by zmienić je na nowe w innym kolorze. A może urwis odnajdzie się w roli mechanika? Możliwości jest wiele a wszystko zależy od kreatywności!
Regulowana wysokość haka w ciągniku sprawia, że do zabawki Case IH Optum 300 CVX można podczepić każdą przyczepę lub osprzęt oferowany przez firmę Bruder. Hak zamontowany jest na śrubie, którą wystarczy okręcać, aby mechanizm obniżał się lub podwyższał w zależności od potrzeby dziecka.

W skrócie:
  • otwierane drzwi kabiny operatora;
  • podnoszona maska silnika;
  • terenowy układ zawieszenia (ruchome zawieszenie przedniej osi);
  • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
  • zdejmowany obciążnik przedni, pod którym znajduje się hak;
  • możliwość demontażu kół za pomocą klucza dołączonego do zestawu;
  • regulowana wysokość tylnego haka;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03190
Wiek:
3+
Wymiary:
345 x 180 x 205 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
380 x 185 x 220 mm
Marka:
Case