Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
MB Sprinter DHL z figurką kuriera Bruder 02671

MB Sprinter DHL z figurką kuriera Bruder 02671

Kod producenta: BR02671
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
199,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
MB Sprinter DHL z figurką kuriera Bruder 02671

MB Sprinter DHL z figurką kuriera Bruder 02671

 

Pojazdu MB Sprinter do przewozu przesyłek kurierskich DHL 02671 nie może zabraknąć w kolekcji pasjonatów firm kurierskich. DHL to jedna z większych firm zajmujących się spedycją towarów. MB Sprinter został dodany do oferty pojazdów marki Bruder w skali 1:16. Z uwagi na bezpieczeństwo naszych najmłodszych urwisów auto przeznaczone jest do zabawy dla dzieci od 4 roku życia. Zabawa w dostarczanie przesyłek do klientów oraz ich załadunek/rozładunek przedstawi obraz codziennej pracy kuriera.

Dostawcze auto posiada drzwi, które można otwierać zarówno w kabinie kierowcy jak i z tyłu. Nowe model Sprintera wyposażono w przesuwane boczne drzwi znajdujące się po stronie pasażera. Model Brudera został wyposażony w sterownik DHL, kosz siateczkowy oraz typowe paczki wysyłkowe DHL. Dzięki dodatkowemu asortymentowi logistycznemu będziesz mógł poszerzyć możliwości podczas zabawy tym pojazdem dostawczym.

Producent do zestawu dołączył figurkę przewoźnika, która pomoże Ci wczuć się w rolę prawdziwego dostawcę przesyłek od firmy DHL z zestawem marki Bruder. Model ma ruchome kończyny oraz głowę. Dodatkowo postać może chwycić rękoma kierownice lub dołączone do zestawu akcesoria, dlatego sprawdzi się zarówno jako kierowca jak i dostawca.

Nasza pociecha bez problemu może bezpiecznie unieść przewożone przesyłki i spakować je na samochód. By odgrywana scena stała się bardziej realna do zabawy dołączono 4 przesyłki różnych gabarytów w żółto-czerwonej kolorystyce typowo pod firmę DHL.

Sprinter posiada otwierane drzwi kabiny, by figurkę posadzić na miejscu kierowcy lub pasażera. W zależności od wielkości przesyłki kurier może umieścić przesyłki w busie na dwa sposoby: przez boczne drzwi lub oba skrzydła tylnych drzwi.

Producent zadbał o zabawę naszego dziecka, poprzez montaż w samochodzie miękkich gumowych opon z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz bez uciążliwego hałasu. Istnieje możliwość podczepienia dodatkowego osprzętu pod hak znajdujący się z tyłu przyczepy. Jeśli nie masz ochoty podczepiać żadnych zabawek, a holownik przeszkadza Ci w pracy, możesz go odczepić.

Podczas zabawy w kuriera i przewóz ładunków dziecko rozwija oraz pobudza wyobraźnię, a także uczy się obowiązków, które należą do danego zawodu. Transportowanie przesyłek oraz dostarczenie ich w odpowiednim stanie to będzie nie lada wyzwanie dla każdego nawet najmniejszego urwisa.

W skrócie:

 • otwierane dwa skrzydła tylnych drzwi;
 • dwuosiowe zawieszenie;
 • otwierane drzwi kierowcy i pasażera;
 • przesuwane boczne drzwi przestrzeni ładunkowej z funkcją zatrzaskową;
 • przeszklona kabina;
 • boczne lusterka,
 • zamontowany hak z tyłu pojazdu do podczepienia przyczepy;
 • gumowe opony z profilowanym bieżnikiem;
 • kosz z siatki na przesyłki.
 • 4 DHL przesyłki w różnych rozmiarach;
 • figurka kuriera DHL z ruchomymi kończynami;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02671
Wiek:
4+
Wymiary:
43,5 × 16,3 × 18,5 cm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Marka:
Mercedes