Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Konik bujany Czerwień strażacka Moover 288880
  • Konik bujany Czerwień strażacka Moover 288880
Konik bujany Czerwień strażacka Moover 288880

Konik bujany Czerwień strażacka Moover 288880

Kod producenta: MOV_288880
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
399,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Konik bujany Czerwień strażacka Moover 288880

Konik bujany Czerwień strażacka Moover 288880

 

Uroczy konik na biegunach w kolorze czerwieni strażackiej wykonany został w stylu retro. Zabawkę zaprojektowano z myślą o mniejszych maluchach, które uwielbiają tak dobrze znany ruch kołysania i cieszą się przy każdym bujaniu. Z zabawki mogą bezpiecznie korzystać dzieci utrzymujące samodzielnie równowagę. Przywołaj wspomnienia z dzieciństwa, oczaruj swoją pociechę zabawką sprzed lat i odkryj na nowo dziecięcy świat.

Wszystkie szczegóły zabawki zostały dopracowane w taki sposób, aby dziecko z przyjemnością wracało i sięgało po konika na biegunach. Podczas tworzenia konstrukcji producenci zwrócili uwagę na wszystkie elementy związane ze zmysłami dziecka, co najbardziej lubią oglądać, dotykać czy jak się bawić.

Bujany konik posiada specjalne krzesełko dla bobasa z poręczą, które chroni je przed upadkiem oraz uniemożliwia wspinanie się. Posadzone przez rodzica dziecko podczas kołysania może trzymać się poręczy a nóżki postawić na podeście. Zapobiega to dotykaniu podłogi, a tym samym przerywaniu zabawy. Aby konstrukcja była bardziej stabilna w całości wykonana została z naturalnej jakości okleiny z drewna lipowego o grubości 10 mm.

W zabawce wykorzystano system łuku hamulcowego, aby rodzic nie musiał martwić się o nadmierne wychylanie się konika z nasza pociechą. Gdy tylko urwis zaczyna się szybciej kołysać system natychmiast redukuje tę prędkość. Aby zwiększyć ochronę dziecka podczas zabawy producent zastosował wyprofilowane i zaokrąglone krawędzie bujaka.

Z konikiem bujanym zabawa stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna. Maluch poprzez zabawę uczy się koordynacji ruchowej ciała oraz utrzymania równowagi podczas powtarzającego się kołysania konika.


Zabawa rozwija również integrację sensoryczną oraz stymuluje zmysły dziecka, a także zachęca do podejmowania kolejnych aktywności ruchowych. Bujak można wykorzystać jako dodatek dla lalki, aby dziecko mogło poczuć się jak w roli rodzica.
Niepowtarzalny konik bujany oferowany przez markę Moover jest dostarczany w płaskich kartonach z rozłożonymi elementami. Montaż zabawki nie sprawi żadnych trudności rodzicom, dzięki specjalnemu systemowi zatrzasków Moover. Podczas montażu zabawki niepotrzebne okazują się narzędzia, a cały proces trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do zestawu. Uniknięcie małych elementów łączących części, dzięki zastosowaniu unikatowych zatrzasków pozwala korzystać mniejszym dzieciom powyżej 10 miesiąca życia.

Duńska firma Moover specjalizuje się w produkcji drewnianych zabawek. Zaprojektowane na podstawie zachowań dzieci, opracowane by rozwijały i uczyły. Producent posiada różnego rodzaju meble dla lalek, samochody dla chłopców czy układanki oraz zawieszki dla maluchów. Przemyślane w każdym szczególe, oryginalnie zaprojektowane oraz solidnie wykonane posłużą niejednemu pokoleniu. Moover spełni Twoje oczekiwania.
 
Producent:
MOOVER
Kod producenta:
MOV_RHR_288880
Wiek:
0+
Wymiary:
72 x 48 x 38 cm (dł x szer x wys)
Kolor:
czerwony
Wymiary opakowania:
71,7 x 5,5 x 46 cm